Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van ennyi szakítás már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi szakítás már gyerekes pároknál?

Figyelt kérdés
Öcsém ovis, faluban élek, tehát látjuk, meg panaszkodnak a nők és férfiak, hogy az oviban is szinte a gyerekek harmada csonka családban nől fel. De a gyerekes családok kb felénél már volt olyan ,hogy külön voltak a szülők akár hónapokig is. Sokan el se tudnak válni a CSOK, babaváró hitel meg a többi támogatás miatt.
ápr. 6. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem gyerekeseknél is ugyanez megy.
ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
86%

Akármilyen fura, a gyerek nem tart össze két embert, aki már nem bírja egymást.


Másfelől, lehetségesnek látom, hogy ez az újabban terjedő, majd keresek mást hozzáállás is lehet a dolog mögött. Megjegyzem, ez nem feltétlen rossz, de az emberek zöme nem pimpel energiát az emberi kapcsolataiba.

ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Embert próbáló feladat a gyereknevelés egy addig tökéletes kapcsolatban is, aki nem kitartó hamar elvérzik. Legalábbis én ezt tapasztaltam, mellőlem elég hamar lelépett az első gyerekem apja. Viszont a második gyerekem apukájával egy kezdetektől nehezebb kapcsolatbam sokkal jobban elvagyunk és kezeljük az akadályokat. Ő sokkal inkább olyan mint én hogy tartsunk össze minden áron és EGYÜTT lendüljünk át mindenen. Ez az ami nagyon sok fiatalból hiányzik mert azt hiszik majd a következővel nem lesznek gondok amiket meg kell oldani.
ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Akik gyerekkel szétmennek azok gyerek nélkul is szétmennének. Felesleges a gyereket belekeverni meg okolni bármiért is.
ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
A gyerek születése után is voltak gondok amelyekről lehet nem vettek tudomást. Legyen az, hogy nem ismerték meg egymást, vagy előtte is veszekedtek. A gyerek tényleg nem tehet semmiről. Most ha valaki olyan férfival állt össze és szült neki akinek csak a szex jár a fejében, vagy komolytalan, haverozik, munkamániás az miért gondolja, hogy majd változni fog? Nem fog!
ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
*A gyerek születése előtt
ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, ahányszor láttam már az Asszonysutyiban és hasonló helyeken leírva, hogy “dehát azt hittem, a gyerek miatt majd megkomolyodik”…🤦‍♀️ Egyesek tényleg mintha egy kő alatt élnének. És még ha ilyen 18 éves leányanyák sírnának emiatt, azt mondom oké, buta volt, még nem tapasztalt eleget, de felnőtt 28-30+ évesek… Néha tényleg nem tudom, pár ember mit csinál, hogyan észleli a világot maga körül, mert az okos ember ugye mások hibáiból tanul és manapság az internet korában még csak nem is kell, hogy a közvetlen környezetedben levő 6 ember hibáiból tudj csak és lehet nekik pont minden összejött, hanem a világ összes emberének a tapasztalatai előtted vannak, mint egy nyitott könyv, azt erre ugyanabba futnak bele.
ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Mert csak a hitel miatt csinálnak gyereket.
ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Majdnem ugyanazért amiért a legtöbb kapcsolat. Fogyasztói tàrsadalom vagyunk. Azt tanultuk, hogy könnyebb eldobni az elhasználódott dolgokat, mint megjavítani. Meg különben is, rengeteg lehetőség van az új kapcsolatokra. Még csak társkeresőre sem kell regisztrálnod. Ott a facebook. Már nem nagyon van olyan ember, akinek nem lenne. Már 90%ban arra használják az emberek, hogy ismerkedjenek, plusz tartsák ott a kapcsolatot a párjukkal vagy a szeretőjükkel. A gyerek egy olyan felelősség ami beleveri a szöget a kapcsolat koporsójába. A mai társadalomban èlő emberek nagy része egy felnőtt testű gyermek. Fingjuk sincs egy jó kapcsolatról. Szerinted miért teltházas Csernus összes előadása? Minek kell ennyi Almási Kitti? Miért van igény ennyi párkapcsolati coachra?
ápr. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!