Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az emberek úgyis kiszeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az emberek úgyis kiszeretnek a másikból, mi értelme beleszeretni, amikor ennek csak az lehet a vége, hogy a másik sérül érzelmileg?

Figyelt kérdés
Akinek mondták már, hogy "már nem vagyok beléd szerelmes",nyilván tudják, milyen ez.
márc. 29. 20:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Fáj.
márc. 29. 20:52
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Az ember nem tehet róla, hogy beleszeret valakibe. Ez nem tudatos döntés. De elmúlik egy idő után, az igaz. Sajnos ilyenkor vagy szétválnak, újabb szerelmeket keresgetve, vagy elfogadják, hogy ez történt. Sajnálom, ha elhagytak, engem is. Még én se vagyok túl rajta. Nagyon szerettem.
márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert legalább van valami szép és jó érzés is az életben. Még ha az rosszul végződik is.
márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!