Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért érzem még mindig azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem még mindig azt hogy szeret az exem csak tartja magát?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz megfogalmazni, de több hónappal ezelőtt szakítottunk, és még mindig van egy fura érzésem vele kapcsolatban, ami nem enged továbblépni, mintha láncolna magához. Úgy érzem mind a ketten küzdünk a továbblépéssel, ő sokkal határozottabban, de közben mintha azt érezném, hogy valamilyen módon közel akar(na) maradni hozzám. Zéró kontakt van, de ismerősnek jelölgetések és hasonlók történtek. Kategorikusan ki lett jelentve hogy ez ennyi, de annyira mások az érzéseim. Gyerek korunk ismerjük egymást, nagyon hosszú kapcsolatunk volt. Ismerkedek is, tudom, hogy még messze van a továbblépés, de emiatt az érzés miatt aztán egyáltalán nem tudok. Közös megegyezéssel szakítottunk, tehát végképp nem értem, hogy most mi történik.

26n


márc. 28. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak bemagyarázod magadnak az egészet, vagy hasonlóan érez mint te mégiscsak viszont nem akar már veled lenni. Engedd el őt, ne reménykedj, annak okai vannak, hogy vége.
márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

2 olyan nő is van az életemben akit szerettem(szeretek most is) mégis elváltak útjaink. Az egyikkel havi szinten szoktam találkozni munkakapcsolat miatt és el nem tudom mondani milyen érzés amikor átöleljük egymást. 12 éve nem vagyunk egy pár de ha valaki ránk néz kapásból megmondja, hogy volt valami közöttünk korábban.

Oka volt hogy elváltak útjaink, máshogy képzeltük el a jövőnket akkoriban és ahogy megöregedtünk egyre inkább közelít az értékrendünk.

44F

márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!