Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Követ az exem új barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Követ az exem új barátnője, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom ez most a hisztis ex problémának tűnhet de nem az. A csaj tényleg követ. Az ország két végében lakunk, közös érdeklődéseink nincsenek, így elég furcsa, hogy néha megjelenünk ugyanolyan programokon. A lány mindig egyedül érkezik, sosincs vele senki.

Gondoltam rá, hogy felhívom az exem (jóban maradtunk), de nem akarok hisztizni meg bemártani senkit sem. A lányt már kérdeztem, azt mondta, biztosan tudni akarja, hogy már nincs semmi köztünk az exemmel.

24 éves lányról beszélünk. Kicsit betegnek érzem és már súrolja a zaklatás kategóriát.



dec. 11. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez igaz, akkor tényleg beteg. Az ország két vége között elég nagy a távolság, honnan tudja mégis, hogy te mikor hol vagy?
dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Pedig mond meg a pasinak és kész.

N 31

dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Jelentsd fel.
dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsiságból: honnan tudja, milyen programokra mész?
dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan tudja. Nyílván van egy minimális átfedés az ismerősi körünkben, de csak nem az a téma náluk, hogy mikor, hova megyek...
dec. 11. 13:11
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Beszéljen vele mindenképpen az exed, mert ez beteges valóban. Vagy, lehet, hogy az exed félrelépésre ad okot és azt hiszi, hogy veled kamatyol.


Nálunk fordítva volt/van, és bár nem fizikálisan, de a férjem exnője nagy valószínűséggel leselkedik utánunk a közösségi médiában. A férjemet letiltotta, viszont az a legjobb barátnője a férjemnek ismerőse, így gondolom adja a drótot neki. Érdekes egybeesések voltak. Amikor eljegyeztük egymást a férjemmel, akkor egy hét múlva ő is az új párjàval, pedig van már gyerekük. Mi ugyan 3 hónappal később összeházasodtunk, ők azóta is jegyesek. Gondolom a csávó nem akar megnősülni. Aztán amikor a 20.héten hivatalossa tettük a lányunk érkezését, következő hónapban ő is terhes lett, pedig elvileg pár éve még könyörgött a férjemnek, hogy fogadja vissza, segítsen neki a gyerekkel megszökni meg ilyen hülyeségek. Szóval valószínűleg nálunk az exnő ment át stalkerbe és eléggé bizarr. Pedig nekem csak ismerőseim látják amit megosztok, meg a férjemnél is. Gyanús, hogy az exnő barinője számol be neki, persze ezt nem tudjuk bizonyítani. Ez is frusztráló azért egy kicsit amúgy. Hát még ha követne is fizikálisan.

dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a srác hajlamos nem hinni ezeket el. A lány már próbálkozott egyszer-kétszer rossznak beállítani, amikor ezt szóvá tettem nem hitt nekem az exem. Ezért nem tudok neki erről szólni.
dec. 11. 13:13
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Én szólnék az exnek, pláne, ha amúgy békében váltatok el. Csak egy figyelmeztetés, hogy miket művel a csaj - mert ez már nagyon nem normális
dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az exeddel is szakítsd meg a kapcsolatot. Én a helyedben megírnám neki, hogy követ mindenhova a csaja, betegesen féltékeny, neked ebből eleged van, és inkább ne beszéljetek többé, felejtsétek el egymást. Nem szóba állni vele többé. Én sem beszélek egyik exemmel sem.
dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem azért maradtunk jóba, mert muszáj, hanem olyan szakmában mozgunk,ahol lehetetlen, hogy ne tartsuk legalább a munkakapcsolatot :D

Nyílván ha ez nem kötne hozzá, nem kommunikálnék vele.

dec. 11. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!