Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért azonnali opció, reakció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azonnali opció, reakció a féltékennyé tevés, (játszmazas) minden problémára?

Figyelt kérdés

Probléma esetén ellenkező neműekkel flörtölés.

vagy

Pl szakitast követően azonnal masokkal(exekkel) posztol képeket


Nem is tiniről van szó, 50 éves emberről.


2023. júl. 26. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyen manipulatív, gyerekes éretlen személyiség.

Ez nem kor kérdése. Van, aki már fiatalon is korrekt.

2023. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ő nem játszmázik, ő ilyen fajta, aki a nőket hajkurássza, mindegy, hogy ex vagy se.
2023. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy elhanyagolt nő azonnal figyelmet akar attól, akitől nem kapja meg. Úgy gondolja, jó ötlet féltékennyé tenni, mert akkor figyelni fogsz rá, harcolsz érte, illetve bánthat is egy kicsit. Én is ezt csináltam sokszor. Be is jött. Érdekes, hogy akkor kaptok csak észbe, amikor elveszni látjátok a nőt. Exekkel nem tartom a kapcsolatot úgyhogy velük nem osztottam meg képet, de más fiú barátokkal igen, vagy hogy voltam bulizni stb. Kapcsolatban meg pl leszólított egy srác az utcán ami igaz is volt de exemnek azt mondtam hogy el is mentem vele egy szórakozóhelyre, de egyből mondtam utána, hogy nem igaz, csak akartam valami reakciót kipréselni belőle. Vagy pl egy haverjánl hagytam a pulcsimat és visszadta, az egész tali 2 perc volt maximum, exemnek meg azt írtam hogy itt vagyunk az xy helyen (már eljöttem). Egy másik srác meg az exéről beszélt valami közös ismerősükkel hogy majd összejönnek újra, ha úgy alakul, ezt én végig hallgattam, az első reakcióm az volt, hogy én is meséltem neki egy exemről, meg mondtam hogy nézd ez a srác írt most rám (egy fiúhaver, aki alapból szokott írni).


Ha meg tőled nem kapja meg a figyelmet akkor keresi hol máshol kaphjatja meg, azonnal csillapítani kell a fájdalmat, amit a figyelemhiány okoz.

2023. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te mennyi vagy, 30?
2023. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg nem nott ki a dackorszakbol, es a hisztijet igy eli ki. Ha 50 eves, akkor annyi, nem az eletkortol fugg az ember erettsege, vagy a szemelyisege. Nincs korhoz kotve, hogy ennyi eves kortol mar tuti erett felnottkent viselkedik. Inkabb az a meglepo, hogy neked ez eddig nem tunt fel, hogy vannak ilyenek is. Pedig rengeteg van beloluk, a felnott koru egyedek legalabb fele nem tud felnottkent viselkedni.
2023. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!