Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az mit jelent ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha a pasi szakítás nem beszél rólam egyáltalán a barátainak,meg sem említ senkinek engem,szóba se hoz engem??

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk.van 1-2 közös ismerősünk és nem beszél rólam velük a szakítás óta.A közös ismerősök kérdezgették 1-2-szer rólam,de nagyon szűk szavúan válaszolt nekik,azonnal terelte is a témát.

Az ex pasim minden nap találkozik velük amúgy.én csak neten szoktam beszélni velük ritkán.



2023. júl. 6. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy szakított. Mivel ez másra nem tartozik, miért beszélne róla?
2023. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval még odáig vagy érte :)

Lépj túl rajta.

Ő túllépett rajtad.

2023. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit beszéljen rólad, ha egyszer szakítottatok, főleg, hogy ezek a közös ismerősök is nagy ritkán beszélnek veled, akkor is a neten?!
2023. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom elmondta nekik, hogy szakított veled, utána meg teljesen normális, hogy a haverokkal nem az ex a téma
2023. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én ex barátnőm is azt gondolja, hogy semmi más témám nincs a barátaimmal, akik a közös ismerőseink, mint Ő. De miért ne lenne? Egy év alatt talán két emberrel beszéltem róla kb kétszer-kétszer és akkor sem sok időt. Mivel barátaim hamarabb ismertem, mint őt és nagy részüket egy közös egészséges hobbin keresztül, természetesen most is van bőven más témánk is. Miért is kellene, hogy téma legyen az ex barátnő?
2023. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én valahogy úgy járok hogy az én exeim viszont elég erősen rosszhírem keltik, és mindenkit ellenem fordítanak, ami miatt még a haverjaik sem állnak velem szóba. Így enyhítenek a fájdalmukon, hogy minél kisebbre értékelnek azt hiszik akkor az kevésbé fáj hogy elveszítettek. Ez ilyen önvédelm reakció náluk.

Aki nem beszél a szakitásról(nem hordja le az exét, vagy nem nyivákol meg sír, szerintem azt ugy meg se hatja a szakítás,lezárta lépett és kész)

2023. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Folyt Ja es attol is félnek nem e vmi haverja majd rámstartol ha tudják hogy szabad a terep, ezért is megy a rosszhírkeltés.

Valahogy olyan hülyék az emberek hogy azok meg egyszerűen hisznek a sok kamnak és semmit nem tudnak valójában.

2023. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló vagyok. Miért kellene a haveri, baráti körben témának lenni mikor rengeteg más témánk van. És nem feladatuk sem az én véleményem, sem az ex véleménye elé állni. Az hogy együtt voltunk, rajtunk múlt, hogy szakítottunk, az is csak kettőnkön múlt, illetve valamennyire az ex családján. De a közös ismerőseinken, közös haverjainkon, közös barátainkon semmiképp sem. Tehát miért is kellene az exnek témának lenni, ha van több millió más témánk?
2023. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!