Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Korai 2 het utan elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai 2 het utan elmenni randizni?

Figyelt kérdés
2 hete szakitottunk. Ram irt egy szamomra szimpatikus ferfi. Egyaltalan nem ugy allok ehhez, hogy lesz e belole valami, csak szimplan szeretnem jol erezni magam.
2022. júl. 28. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudni, van az a szakítás, ami 1 év múlva is fáj, de van ami már a kimondásakor is megkönnyebbülés. Ne verd át a randiparnered, ha el sem tudod képzelni, hogy legyen belőle valami.
2022. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én férfiként rühellem, amikor kifogok egy ilyen csajt, aki ott sipítozik nekem az exéről, és utána közli, hogy ez túl gyors neki, nincs még rá felkészülve,...szóval nem szexelünk.
2022. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

#2


Ez igaz, de ha van szex, akkor elviselhető.

2022. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már annyira szabadulni akartam az előző kapcsolatomból, hogy a szakítás semmi negatív nyomott nem hagyott rajtam, rögtön mehettem volna randizni. De ha hiányzik az exed és még szomorú vagy, ne tedd.
2022. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom. Volt, olyan nő, akivel úgy randiztam, hogy nem tette magát túl az exén. Szex volt, elkezdtünk komolyan járni, de aztán 1,5 hét szakított velem, és kiment az exéhez külföldre.


Engem ez megrázott. Az egyetlen pozitív emlék, hogy lefeküdt velem, ezért tartom elviselhetőnek a dolgot, de amúgy kudarc volt az egész xD


#3 voltam

2022. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miert ti mar mikor online beszelgettek eldontitek, hogy a masiktol szeretnetek valamit? Lehet meglat eloben es meggondolja magat, vagy egyaltalan nem lesz kozos tema/osszhang. Ezt az elso talalkozo utan boven eleg atgondolni hogy szeretnenk e masodik talalkozot.
2022. júl. 28. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!