Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha veszekedés után x ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veszekedés után x ideig nem keres, akkor már mennyi idő eltelte óta számít szakításnak?

Figyelt kérdés
Nem ez az első ilyen

2021. aug. 2. 14:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nem élünk együtt, tegnap este összevesztünk azóta semmi de ha nem komoly akkor ma estig mindenképp keresnie kéne ha akkor se keres akkor ez már komolyabb dolog lesz
2021. aug. 2. 14:34
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudod őt keresni?
2021. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem ez az első ilyen én az a gond hogy túl gyakran kerestem már, előfordult hogy önmagamból kifordulva is , amikor nem is én vagy csak részben én voltam a hibás. Valahogy nem kéne már keresni ha ő nem keres.
2021. aug. 2. 14:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Mi óta vagytok együtt?


Miért vagytok még együtt, ha ennyit veszekedtek?

2021. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mindketten 25 és 2019 tavasza óta
2021. aug. 2. 14:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Önmagamból kifordulva"

Kettő év után,ha ilyen szintű a helyzet,akkor jobb lenne,ha nem keresne.

Ebből semmi,de tényleg semmi értelmes nem lesz,csak egy rossz érzés a szakítás után,hogy mennyi elvesztegetett idő volt

2021. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Növessz egy kis gerincet! Ez nem probléma megoldás, amit csinál. Jobban jársz, ha befejezitek, még ha jelentkezik is el kellene küldeni a fenébe. Gondold át, hogy ez jó e neked!
2021. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem hívd fel, kérdezz rá. Lehet, hogy a vita miatt nem mer téged keresni mert érzi, hogy rosszat tett. Min vesztetek össze egyébként?
2021. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
16:28 Nem olyan típus. Ok nélkül bunkó volt holott én mindent megtettem hogy jobbá tegyem a napját aztán kiabaltam a lepcsohazukban hogy mekkora bunko paraszt vagy es akkor letiltottam mikor feloldlottam lattam hogy o is letiltott
2021. aug. 2. 16:39
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem fogok neki jelezni ha o nem jelez akkor ennyi.
2021. aug. 2. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!