Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem tetszek egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszek egy pasinak miért feküdt le velem többször is?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 18:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert kanos volt és kéznél termett egy punci. Amúgy az élet nem bor. Hanem gyomorkeserű.
2019. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Mert más nem akar.
2019. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert puncid van és nekik csak ez a fontos.

Könnyen, többször adtad magad, még jobb.


Itt azt mondják erre, hogy:üríteni jó vagy.

2019. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert más nem akar vele.
2019. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Keveset írtál a történetről, a hátteréről semmit, de persze a lényeg benne van a kérdésedben.

Mióta ismered ezt a pasit?

Volt köztetek bármi is, vagy terveztetek valamit?

Spontán jött össze mindhárom együttlét?

2019. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel neki eléggé ahhoz, hogy járjon veled, de ahhoz igen, hogy megdugjon.
2019. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Mert ürítésre (bocs, de így gondolkodnak) még mindig jobb egy punci, mint a saját kezük, akkor is, ha nem tetszik nekik.
2019. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ez valóban túl rövid volt. Én nem akartam komoly kapcsolatot, ezt az elején megbeszéltük. Először csak beszélgettünk mikor találkoztunk,én ezt sem akartam ő ragaszkodott hozzá. Aztan együtt aludtunk, majd 2 nap múlva megint. Aztán még egyszer, pár hét múlva. Amikor nem találkoztunk akkor telefonon beszéltünk szinte minden nap, egészen eddig. Mindig ő keresett engem és ő hívott fel. Aztán egyszer megbántott, és én mondtam hogy akkor hagyjuk ezt. Azután kezdte el mondani hogy amúgy nem is tetszek neki..és nem értem miért keresett engem minden nap, meg miért szeretgetett engem, ha még csak nem is tetszek neki.
2019. dec. 8. 19:14
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes pasi.
2019. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Még azt kihagytam, hogy ezek után azt szeretné hogy maradjunk barátok és találkozzunk még, csak ne "randizzunk"...
2019. dec. 8. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!