Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A párom megkérdezte randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megkérdezte randin hogy milyen desszertet kérek, mikor pedig válaszoltam nem hozott semmit. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Dupla randink volt egy baratnőmmel és a párjával, miután ettünk a párom megkérdezte hogy milyen desszertet hozzon nekem (olyan helyen voltunk ahol a pultnál kell rendelni, nincs pincér) amikor válaszoltam hogy palacsintát, akkor nem hozott nekem semmit. A barátnőm párja is megkérdezte a barátnőm, majd elment hozni neki. Nagyon kelleletlenul éreztem magam, nem tudtam hogy akkor most álljak fel hozzak én vagy kérdezzek rá még egyszer.
2019. jún. 7. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elfelejtette... miért kínos? Én kedvesen megkérdeztem volna, hogy a palacsintám merre jár? :)
2019. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ennyire nem nyílt őszinte ez a kapcsolat? Ha a barátnőd előtt nem akartad kellemetlen helyzetbe hozni, mert mondjuk nem tudod magad humorosan kivágni egy ilyen helyzetből (ezt el tudom fogadni), de utána kettesben, ha így böki a csőröd, miért nem kérdeztél rá, hogy bmeg hol volt a palacsintám? :D


Félsz a pasitól?


Ennyire új még, vagy ennyire rosszak a tapasztalataid a reagálását illetően?


Vagy te vagy még ennyire fiatal?

2019. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És a következő pillanatban megnèmultál vagy mi? Egy büdös szót sem szóltál hogy hol a palacsinta? 😅 Könnyebb ide kérdést írni igaz? Ez tuti valami jól működő harmonikus kapcsolat lesz... 😂
2019. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Háromszor mondtam neki hogy csokis jo lesz, és semmi.

Otthon mikor felhoztam mondta azt várta hogy én is felállnak, de szerintem hazudott. Miért kéne egy palacsintáért ketten oda menjunk? Meg ha nem akart ő hozni nekem akkor miért kérdezte meg hogy mit hozzon?

2019. jún. 7. 22:35
 5/15 érdeklődő63 ***** válasza:
69%
nem érzed hogy egy elmebeteggel mentél palacsintázni? ezt itt kell elmagyarázni? a barátnőd is szép darab lehet meg a köcsög aki vele volt. ők se kérdezték meg miért nem eszel és nem hoztak ők se neked palit? hárman zabáltak te meg űltél ott mint valami őzike? fel kellett volna állni és azt mondani itt rohadjatok meg és elmenni
2019. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
utolsó is kicsit túl gondolta, de igazából szerintem csak elfelejtette, a párod meg füllentett, hogy azt hitte te is mész...egyébként ezt itt ráhagytad? Én addig szoktam ütni a vasat amíg nem mondd igazat...sőt bátorítom is, hogy nem para, hogy elfelejtetted, csak ne kamuzz. :D Nem árt tisztázni egy párkapcsolatban a szabályokat... ez full alap...
2019. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez valami kamu vagy vicc?Ha a párodnak nevezed,akkor egy olyan egyszerű kérdést,hogy nem hoztál neem palacsintát miért nem lehet ott helyben megkérdezni?
2019. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Én megkérdeztem volna, hol a palacsintám. A párodtól ennyit nem tudsz megkérdezni?
2019. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mostmár simán kérdezném, akár viccesen duzzogósra is venném, hogy na és az én palim hol van, de 14 éves koromban nem biztos, hogy megtettem volna.


Hány éves vagy? Mióta vagytok együtt?

És ők hárman ettek te meg semmit, ez az én fejemben sincs meg.

2019. jún. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem az ilyen nőket, akik ott is drámát csinálnak, ahol nincs.


- Milyen desszeretet eszel?

- Palacsintát, csokisat. Hozol nekem?


Ennyi. Nyisd ki a szádat, áramoltasd ár rajta a levegőt, mellé használd az agyad. Ez a nagy titok.


De az is célravezető, ha felemeled a feneked és hozol magadnak egy csokispalacsintát. (Bár teszem hozzá, hogy csokis palacsintát otthon eszünk, nem étteremben. Mondjuk ahol nincs pincér, az nem is étterem.)

2019. jún. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!