Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet egy ket ejszakas szexkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ket ejszakas szexkalandbol kapcsolat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Sőt egy éjszakásból is. Mindegy hogy mi a nagyi"tapasztalata" amit hallott valakitől.
2017. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2017. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ennyi kérdés? :DDD


Igen.

2017. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
IGEN.
2017. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Lehet.


Legnagyobb eséllyel szaxkapcsolat lehet belőle, de ugye az is alakulhat úgy, hogy később komoly legyen.

De nem erre van a nagyobb esély, úgyhogy fenntartásokkal :) Nyugodtan éld bele magd, csak ne lepődj meg, ha csalódás ér!

2017. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még kiegészíteném, hogy ha szexxel kezdődne az ismerkedés ha tetszik egymásnak mind2 fél, akkor lehet hogy könnyebben menne a párkeresés, mert egyrészt a párkapcsolat egyik fő alapja a szex, így rögtön kiderül stimmel-e, és nem az első lefekvés után lesz "visszaazegész", ráadásul meztelenül, szex közben, után sokkal jobban megnyílnak az emberek egymásnak, és nem a szokásos színjátékról szól a dolog, hanem őszinteségről.


Én pl eléggé nehezen megnyíló vagyok (bár beszélgetek, az nem annyira gond, de távolságtartóan), és emiatt már több lány "jöhetakövetkező"-zött engem, hiszen a nők általában 10 perc után döntenek(lehet hogy udvariasságból nem lépnek le, de már döntöttek), nem fektetnek több időt/energiát az ismerkedésbe.


Míg egy szexkalandnál amikor elmondtam ezt a lányoknak mindig azt mondják hogy pedig most nagyon nem látszik hogy nehezen oldódnék, távolságtartó lennék. Bizony szex után olyanokat is elmondok épp hogy megismert lányoknak, amiket még az évek óta ismert barátaimnak sem nagyon... És magamat tudom adni szinte egyből.

2017. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!