Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder acc törlés, és utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szmatee kérdése:

Tinder acc törlés, és utána újraregisztrálás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki meg tudja mondani, hogy ha törlöm a fiókomat Tinderen, és utána újraregisztrálok ugyanazzal a facebook profillal, akkor olyan mintha teljesen elölről kezdtem volna a dolgot ? Köszi!

#regisztráció #Tinder #Újra regisztrál
2016. okt. 14. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Legalábbis mikor utoljára ilyet csináltam, akkor így volt.
2016. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
A kérdésnek a harmadik szava volt az első amit megértettem.. Velem van a baj?
2016. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Igen, veled.

Azt, hogy mi az a Tinder, egy pár másodperces google-keresés megmondja neked.

Azt, hogy mi az az 'acc', simán ki lehet találni, mivel 2016-ban az internet és az ahhoz kapcsolódó kifejezések szerves részei az életünknek. Azzal, hogy 'account', azaz felhasználói fiók biztosan találkoztál már, és mivel nem nagyon van más szó, amire az 'acc' rövidítésből asszociálni lehetne, ez sem túl bonyolult. Ha offline remete vagy, akkor kevésbé gáz, de mivel épp online írsz róla, ezért ez nem játszik.

De a legrosszabb az, hogy idejössz előadni ebben az álönsajnáltatós hangnemben, hogy te mennyire Normális vagy, mert nem ismersz ilyen Hülye kifejezéseket, amiket biztos csak a Hülyék használnak, és várod az elismerést a többi Normálistól. Pfejj.

2016. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!