Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el egy randevúra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el egy randevúra?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy milliomodik kérdés az oldalon, de szeretnék én is válaszokat kapni rá. Szóval, van egy lány, akivel van pár közös órám, de nem egy szakmán vagyunk. (Érettségi utáni képzés.) Nem beszéltem még vele, mert nem merek odamenni hozzá, magam is csendesebb, félénkebb típus vagyok. Nagyon az esetem, visszahúzódó, aranyos, igazi szeretgetni való lány. Hogyan lehetne közelebb kerülnöm hozzá? Nem akarok ilyen sablonszövegekkel kezdeni, hogy ,,Szia, mikor írunk dogát?" Ötletem nincs, hogyan kezdjek vele ismerkedni. A normális stíusú, nem kötekedő kommenteket megköszönöm!
2016. szept. 29. 17:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szimpatikusnak talallak. Meghivhatlak egy kavera?
2016. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kinald meg valamivel: szolo, szilva, alma, keksz, ropi, bonbon

Hivd meg valamire

2016. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De nem is ismerem. A frászt hoznám rá.
2016. szept. 29. 18:41
 4/18 anonim ***** válasza:
Miért kapna frászt? Te vagy a nyolcadik utas, vagy mi? Egy suliba jártok, közös óráitok vannak, nem is vagytok már 12 évesek. Mi abban az ijesztő, ha megkínál az évfolyamtársad egy almával? Vagy elhív kávézni?
2016. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értelek én, de ez nagyon ,,lerohanós". Nem?
2016. szept. 29. 18:58
 6/18 anonim ***** válasza:
Mitől lenne ez lerohanás? A lerohanás az lenne, ha megkérnéd a kezét, vagy elhívnád egy kéthetes thaiföldi szexutazásra. Esetleg egy wellness hétvégére. Egy kávé vagy egy ital, süti egyáltalán nem lerohanás. Ilyen hozzáállással a büdös életben nem lesz csajod.
2016. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Félreértesz. Én nagyon szívesen meghívnám valamire. De nem akarok pofáraesést...
2016. szept. 29. 19:19
 8/18 anonim ***** válasza:
Nézd, barátom. Ha tetszel neki te is, akkor elmegy veled kávézni. Ha nem tetszel neki, akkor meg nem megy el. A világon semmi veszítenivalód nincs. Az első esetben lesz egy csajod, a másodikban meg maradsz egyedül, mint most. Rosszabb nem lesz, csak akkor, ha halogatod, mert egy kevésbé balf.ssz, aki oda mer hozzá menni, és elhívja sütizni, lecsapja a kezedről.
2016. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem az a fajta lány, akihez odamegy bárki is. Ne érts félre, nem úgy értem.
2016. szept. 29. 19:29
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem az a ,,fiúk kedvence" típus. Nekem viszont mindig is az ilyen lányok jöttek be.
2016. szept. 29. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!