Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hívtátok már randizni ugyanazt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tom106 kérdése:

Hívtátok már randizni ugyanazt a fiút vagy lányt, ha már egyszer visszautasított?

Figyelt kérdés
Tavaly kezdtem el dolgozni a munkahelyemen, ahol nagyon megtetszett egy lány. Mivel minden reggel együtt utaztunk, sokat beszélgettünk és úgy vettem észre, hogy én is bejövök neki. Egyszer aztán feltettem neki a kérdést, hogy volna-e esély rá, hogy randizzunk. Aranyos volt, mert nagyon illedelmesen elutasított, hogy most lehet, mert most van barátja. Közben teltek a napok, én pozíciót váltottam, így már nem talákozunk annyit, de ha igen akkor mindig flörtöl velem. Nemrég megtudtam, hogy már nincs barátja. Szerintem benne lenne egy randiban, de nem merem elhívni, mert ha esetleg újra elutasít, akkor azzal nagyon megromolhat a kapcsolatunk, amit nem szeretnék. Szerintetek mit tegyek? Nem a visszautasítástól félek, de sosem kellet még kétszer randira hívnom ugyanazt a lányt, főleg nem a munkahelyemen

2016. aug. 10. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak hívd el hogy menjetek el valahova, nem kell kihangsúlyozni hogy randi :)
2016. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pontosan! :D próbáld meg,de ne vágd a képébe hogy "jössz RANDIZNI?" hanem csak hívd el egy "baráti" kávéra ;) sok sikert!
2016. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én nem foglalkoznék vele, mert sokszor pont akkor flörtölgetnek, ha nem akarnak semmit, ez csak játék, nem fog randizni veled pár napra rá, hogy elutasított.
2016. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2016. aug. 11. 06:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán hívd el csak azzal az indokkal hogy, mostanában már kevesebbet találkoztok és jó lenne dumálgatni.
2016. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csináltam,de ha valaki egyértelműen nemet mond, akkor már zaklatásnak számít
2016. aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!