Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mit szólnátok ha a barátnőtöket a randitok napján megcsókolta volna egy másik pasi is?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtem és a - most már - barátommal a harmadik randinkat terveztük. Egy másik sráccal is összehaverkodtam az oldalon és mivel közös hobbink van, együtt lógtunk aznap. Hiába tisztáztam vele hogy csak barátok vagyunk egyik pillanatban adott egy puszit a számra. Még csóknak sem lehet nevezni, csak ennyi. És utána elhúzódott nehogy rossz vége legyen.

Csak olyan rossz érzés, hogy a barátommal is aznap csókolóztunk először.. A másik sráccal azóta megszakítottam a kapcsolatot, sosem tudta elfogadni hogy csak haverok maradjunk ezt sajnos kicsit későn vettem észre.

Ugye ez nem volt megcsalás? Nem jártunk akkor még a barátommal, az első csókunktól számítjuk a kapcsolatunkat (ami aznap este volt..)

Mi a véleményetek?


2016. ápr. 4. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Nem lennél a barátnőm....

21/F

2016. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem mi a frász karikának kell 2 vasat tartani a tűzben...
2016. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem megcsalás, de elég mocsok dolog részedről.Ha megtudná biztos rosszul esne neki.Nem kell elmondanod neki, ha nem akarod, de azért fair lenne.Mondjuk kérdéses, hogy hogy reagálna rá, én nem hiszem, hogy túl békés lennék.
2016. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hű nálam kicsit hasonló volt, egy haverom részegen rám hajtott és váratlanul lesmárolt abban a buliban amiben összejöttem a barátommal később... Azonnal eltoltam magamtól és azóta messziről elkerülöm, semmit nem akartam tőle, de nagyon rossz ha erre gondolok, úgyhogy én megértelek... :/
2016. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetbe kerültem én is, bár mi a barátommal nem a csókunk napján jöttünk össze, rá 2 hónapra (hosszú lenne ezt most kifejteni), de az első csók, az csak első csók...


Azóta is nagyon rosszul érzem magam miatta, lelkiismeret furdalásom van azóta is (pedig már 3 éve). A másik pasinak még aznap megmondtam, hogy nem akarok már tőle semmit (előtte udvarolgatott nekem), azóta sem beszéltünk.


Fordított esetben valószínűleg ki lennék akadva ha megtudnám....

2016. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mint a legtöbb csaj, te is elég butácska vagy. A srác, akivel lógsz, azt gondolja, hogy azért lógsz vele, mert bejön neked. Férfi és nő között nincs barátság! Az egyik mindig többet akar majd. Ha meg folyton együtt is lógsz vele, akkor azt bátorításnak veszi. Gondolom mit sem tud a netes fasziról. Szóval a te hibád, de ezért még nem szakítanék, mert végül is te nem akartál semmit a csákótól, csak a saját hülyeséged áldozata lettél.
2016. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!