Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a belso szamit akkor miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a belso szamit akkor miert van az, h akiknek bejon a dumam azok SOSEM szep lanyok?

Figyelt kérdés

Mert gondolhatnam azt h a szemelyisegem ugyanolyan esellyel meg fog tetszeni szep lányoknak is meg atlagosaknak is meg csunyaknak is.


De ez nem igy van. Nyilvan ha magasabb lennek meg jobban neznek ki, jokepu lennek akkor a mostani szemelyisegemmel is sokkal szebb lányoknak kellenek, mint most.


Bar mostani allapot szerint is maga a csoda ha egy egy noies arcu lanynak kellek.


Ha ilyen lanynak kellek akkor altalaban mas hianyzik. Mondjuk teljesen lapos a mellkasa, es/vagy 150centi. Ja meg 4-5 plusz kilo.


Ha van melle akkor meg ronda.


Miert nem lehet nekem is olyan eletem ahol ALAP hogy olyan noknek tetszem akiknek legalabb a teste rendben van.


Es nem kerek sokat, mert a tobbsegnek azert eppen van melle. De nekem még ez sem erheto el.


Persze ha melle lenne akkor meg masban lenne kritikan aluli.


Egyszer szexeltem dögös (semmi extra csak karcsu volt meg volt melle) fiatal csajjal de cserebe vegtelenul primitiv volt es proli.


2016. febr. 14. 23:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Engedd el az elvarasaid. Ne ragaszkodj semmihez. Egyszeruen erezd jol Magad, akivel ismerkedsz eppen.
2016. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban a belső számítana, akkor ki sem írtad volna ezt a kérdést, mert örülnél a fejednek, hogy egyáltalán van olyan, akinek bejön a dumád...

Az ember azt hinné, hogy ha már egyszer te is külső alapján szelektálsz, meg tudod érteni, hogy mások miért teszik ugyanezt.

2016. febr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem oda se mersz menni egy szép lányhoz. De ha mégis.. hát ez van, próbálkozni kell és nem csak nagy mellekből áll a világ..
2016. febr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem a belső számít, hisz téged is ugyanúgy csak a csinos lányok érdekelnek.
2016. febr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszolóval maximálisan egyetértek. Te panaszkodsz, hogy a szép lányoknak nem kellesz, tehát te ítélhetsz külső alapján, ők viszont utolsó senkik, ha ugyanezt teszik. Elég érdekes felfogás... És bizony ez alapján a kérdés alapján valószínűleg nem csak a külsőd miatt nem jössz be a jó nőknek...
2016. febr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

A kérdésből kiderül, hogy te is végtelenül primitív vagy és proli, aki csak a nők testét nézi. Ráadásul csak a hibát keresed.

Meg elég negatív, siránkozós figura vagy, azt a szót, hogy alap (pláne ALAP) ki nem állhatom.


El nem tudom képzelni, hogy van olyan nő, akinek bejön a dumád. Egyáltalán nem vagy olyan jó arc, semmi humor, semmi értelem, a világnézeted egy hisztis óvidásé.

Jó tanács: ne akarj a belső értékeiddel csajozni, mert olyanod nincs.


Az okos lányoknál se lesz esélyed.


Örülj, ha pár kismellű, alacsony, plusz 5 kg-os, proli csaj összejön néha. Ők se a dumád miatt, csak örülnek hogy végre őket is valaki levarrja. Kapcsolatra nekik se kellesz.

2016. febr. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy csak te hiszed magad jó dumásnak, de aki megteheti, jogy válogat, az menekül előled... Mert mint a magukat nagy dumásnak tartó pasik zóme, te is csak egy kangörcsös nyomulós kisfiú vagy...
2016. febr. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Csak tudod a nyomulos, gyerekes DE JOKEPU embereknek meg hagyjak magukat a lanyok...latok, amit latok
2016. febr. 15. 08:03
 9/38 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


TE figyi: én is ezt mondom...

A jó pasik odamennek a nőkhöz, és mindegy, mint mondanak, akkor is sikerük van.


Egy átlagos pasi odamegy a jó nőkhöz, és elhajtják. Kivéve, ha tényleg jó a dumája, remekül tudja manipulálni az ismeretlen embereket is, ehhez kell egy intelligencia (mondjuk úgy 130 fölött), és olyan érzék, ami ezer emberből egynek van.


Ahogy írsz, abból látom, hogy nincs olyan értékes belsőd, sem intelligenciád, amire felvághatnál. Felejtsd el a jó nőket.


Mivel a belsődre azt mondani, hogy átlagos, már dicséretnek számít, így marad a külsőd, mint vonzerő.


Tehát vagy becélzod az átlagos vagy átlag alatti csajokat, és ők beérik veled, vagy marad a marokmarcsa.


A belső akkor számít a nőknek, ha kiemelkedő vagy. Egyébként nem.

2016. febr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

azért az átlagos nők közül is van rengeteg, akinek van kitapintható méretű melle meg esetleg még a hasa is lapos.


de nekem ez is felejtős.


igazából leráztam pár nőt, mert nem tetszettek... a legtöbb mégis jó lett valakinek.


de lelke rajtuk, én nem toleráltam volna egyik rondát és/vagy ducit sem

2016. febr. 15. 08:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!