Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép?!

Figyelt kérdés

Amikor meglát, mindig moslyog, próbál megnevettetni, lesi a mozdulataim. Viccelődik hogy majd elvisz a kedvenc éttermébe, meghogy milyen kár, hogy tegnap épp mindketten szabadnaposak voltunk, és mégis mindketten otthon ültünk, de ha ezt tudta volna, akkor elhívolna... A legújabb, hogy jövőhéten üres lesz a kérója, és átmehetnék hogy együtt főzzünk vacsit.

De semmi konkrétumra nem tér ki, még a számom se kérte el. Csak húzza az agyam, és nem akar semmit egyébként, csak jól elszórakozik, vagy én olvasom teljesen félre a gesztusait, és igazából nincs is meg köztünk a szikra?

És már nem értem.

(Ő 25F én 24N)


2015. jún. 14. 14:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, azt hiszem baj van a billentyűzetemmel.
2015. jún. 14. 14:35
 2/14 Mumusan ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy megvan a szikra, akkor úgy is van!
2015. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Interferencia ***** válasza:
És te mit reagálsz ezekre?
2015. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Arra, hogy elvisz az a kedvenc helyére enni, mondtam, hogy renddben, ettem már ott és ízlett. Mikor említette hogy előtte való nap egész nap unatkozott, csipkelődve mondm neki, hogy szólhatott volna, és csinálunk valamit. Mikor azt hozta fel a minap, hogy majd menjek át hozzá és főzzünk együtt, arra azt feleltem, hogy nem vagyok a legjobb szakács a világon, de megpróbálhatom. És mindig mosolygok mikor látom, nem is tudnék nem mosolyogni. Sokszor már én érzem hülyén magam, mert úgy nézhetek ki, mint aki ruhafogassal a szájában aludt... A minap mondott egy viccet, ami nekem kis fáziskéséssel esett le, de végül nagyot nevettem rajta. Odajött és megkérdezte most esett e le a vicce, mondtam hogy igen, kicsit későn, de legalább már értem. Mondta hogy nembaj, hisz sikerült megnevettetnie, és látnia a szép mosolyomat.

Ezeket mire véljem?

Bár igaz, hogy munkatársak vagyunk, és lehet, hogy fél, hogy mit mondanának a többiek. Kicsit én is, de mégis jobban érdekelne hogy együtt legyünk, mint a többiek véleménye, ha lépne.

2015. jún. 14. 14:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő. Az is lehet, hogy csak flörtöl. Ismerek ilyeneket. Nem akarnak nem hogy semmi komolyat, de igazából semmit sem, csak flörtölni. A legtöbb ilyennek van igazából kapcsolata, csak nem bír magával a munkahelyén, elég tipikus jelenség.


Ha valóban akart volna valamit már rég elhívott volna valahova.


Ha nagyon ki akarod deríteni mi a helyzet az ilyen mókás fickókat könnyű leszerelni, amikor a legközelebb benyög valami hasonlót, hogy menj át főzni egyszerűen közöld vele hogy a főzésben nem vagy annyira jó és lennének jobb ötleteid is hogy egy férfi és egy nő mit tudna csinálni egy üres kéróban egész nap, de ha ő csak főzni akar kénytelen leszel más partner után nézni... ha nem reagálja le, akkor csak az agyadat húzza, és kész.


Számtalan ilyennel volt már dolgom, aki csak a száját járatja az egy határozottabb hozzászólásra csak áll ott hápogva és nem is tudja hogy hárítson, olyankor jól kiröhögheted, hogy elvitte a cica a nyelvét...:D

2015. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Amennyire én tudom, nincs barátnője, de azért igazad lehet.

Ő már régóta itt dolgozik, és most én vagyok a friss hús, aki még kapható is volt eddig a flörtölésre. De ennek vége. Tudja kivel játszadozzon...

2015. jún. 14. 19:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valóban akart volna valamit már rég elhívott volna valahova. "


Igen ez a mondat nekem is ismerös..csak jàtszik..vannak olyanok akik minden nőt megnéznek még a pàrjuk mellett is..

Egyszer én is többet gondoltam bele egy nézésbe meg egy àlomba a Bélàval aki szintén kolléga (uszomester)

Csak igérgette minden hétfőn szabad és ma is otthon ül meg én is.

pedig a szem a lélek tükre lehet belőle olvasni..

te mit olvadol ki a flörtölő kollégàdéból?

2015. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A legjobban ez zavar az egészben.


Elég jó emberismerőnek tartom magam, volt már rá példa, sajnos nem is egyszer, hogy a szeme elárulta már a kapcsolatunk elején hogy milyen ember az illető(valószínű tudod mire gondolok, nem igazán tudom elmagyarázni), van néhány ember, akinek nagyon vad a tekintete, és jobban tennnénk, ha azonnal elszaladnánk. Szóval kétszer is megjártam ilyen emberekkel, de próbáltam győzködni magam mindkét esetben, hogy mégsem olyanok, és hogy ennyi alapján nem lehet megítélni. De sajnos mind a kétszer az ellentéte bizonyosodott be: bizony lehet látni valaki szeméből, hogy milyen ember... vagyis tudom milyen az a tekintet, amiben nem tudok megbízni. Ilyen kolegám is van, ráadásul szívdöglesztően jól néz ki, de a világért nem állnék vele úgy szóba. Egyszerűen túl sokszor ráfáztam már.


Ezért is zavar ez a srác ennyire. Ilyen tiszta, őszinte tekintetet nem láttam még. Ahogy rám néz, úgy érzem mintha látná a legféltettebb titkom is, de a jó értelemben. Tiszta, kedves, őszinte. Semmi mást nem látok benne.

2015. jún. 15. 14:27
 9/14 Interferencia ***** válasza:
Én a helyedben konkrétan rákérdeznék nála.
2015. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Húú, hát azóta történtek "dolgok". Közbe kiderült, hogy a lánynak tényleg tetszik a srác, és irtó féltékeny, amiért az szegény szóba állt velem. Holott nem is tudott semmit még arról, hogy a másik lány hogy "érez" iránta. Persze utána megtudta mert a lány annyira féltékeny lett rám, hogy nem bírta magában tartani és lerohanta. A srác azóta dolgozni se volt, igaz, szabadságon van, de ma már kellett volna dolgozzon és mégsem jött. A lány azóta mesélte nekem, hogy próbálta elhívni a srácot randira de nem nagyon ugrott az ajánlatra.

Biztos nagyképűség, de kicsit úgy érzem hogy miattam is. Pedig abból már semmi nem lesz..

2015. jún. 22. 19:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!