Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Öősze akarok jönni egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öősze akarok jönni egy csajjal, de nem tudom, jó ötlet-e. Sajna olyat hallottam a csajról, hogy kasztnifüggő. Csak az autómra hajtana meg a pénzre?

Figyelt kérdés
csak az autóm ra hajt meg a pénzre mert (tudja hogy van jól élek)? iratok valami véleményt, hogy mit tegyek
2008. júl. 15. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Először is jöjj össze vele és dugd meg. Ha egy másodpercig is telljesen biztos vagy benne, hogy csak a pénzedre megy akkor meg a szex után (vagy amikor megunod) úgy rúgd ki a francba ahogy kell.
2008. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Véleménmyt írni a csajról nem tudok mivel nem ismerem :)

Ha jobban megismered tudni fogod hogy milyen.Szerintem még várj ezzel az összejövéssel addig meg ismerd meg jobban

2008. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elég jol ismerem sokat találkozunk meg beszélgetűnk el viszem minden hová eről gondolom hogy csak a pénz meg sz aútoért van oda (ez ugy monták lehet hogy csak alám akarnak teni vagy csak a csaj hoznál ki
2008. júl. 15. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha teszik neked ez a lány, akkor ne hallgass másra. Ugyis kiderül, ha csak a pénzre meg a kocsira megy... Szerintem ne elégitsd ki minden igényét, nem attól jó egy pasi, h ide-oda hurcolássza a barátnőjét. Ha tényleg érdekel ez a lány, vágj bele, figyelj oda rá, észre fogod venni, ha ki akar használni

Sok sikert

2008. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
szerintem zúzd be a kocsidat, ha ezek után nem áll veled szóba akkor lehet egy sanda gyanúd, hogy tényleg kasztnifüggő... ha meg így is veled marad akkor viszont a te karosszériádra bukik
2008. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg etesd be azzal hogy ellopták a kocsidat,meg a pénzedet.Addig vidd el valahová egy pár hétre az autót.Várd a reakcióját!
2008. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg keféld meg egy párszor.AzT dobd ki.Megérdemli ha a pénzedre hajt!
2008. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Szervezz olyan programokat, ahová nem kell az autó, vagy nem tudsz vezetni. Pl. úgy intézd, hogy éjszakai busszal menjetek haza, mert ittál egy kevés sört, stb. Ha nagyon pipis, teszteld le egy jó dagonyázós túrázással. Ha ezekben benne van, akkor a jóléted imponálhat neki, de inkább miattad van veled, és nem a kocsidért. Ha összejöttetek, azért időnként teszteld le, ha nagyon macásra vette a figurát óvatosan lépj le tőle, nem neked való...
2008. júl. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!