Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Chaten megismiztem egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chaten megismiztem egy sráccal, nekem annyira nem jön be, mert szinte kopi, de telefonon beszélünk, smsezünk, s talizni akar... Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, h ha nem klaffolunk egymásnak buliba megyünk, s mindenki szabad utat kap... Most misináljak? Belemenjek tök ismeretlenül? 19éves csaj
2008. júl. 15. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Menj bele, mit veszíthetsz, semmit, ha ő nem jön be lehet a buliba lesz valaki.
2008. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
a szüleid nem tanitottak meg arra hogy nem szabad csatelös pasival talizni??? akérki lehet... elmebeteg is :S
2008. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod eldönteni.Túl sok veszíteni való nincs ebben,ha úgy érzed megér egy talit,akkor találkozz vele,ha jön be akkor meg már megbeszéltétek,hogy mindenki szabad utat kap.Ha viszont úgy érzed,ennyi ilyen ismi után,hogy nem bízol benne vagy bármi,akkor ne találkozz vele.
2008. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neked, akkor ne talizz vele. Tök felesleges. Buliba máskor is mehetsz. A chates pasik nem ilyenek, hogy "jajj ha nem tetszem, akkor menjük bulizni, aztán majd ott mindketten találunk valaki mást". Tuti nem fogja ennyiben hagyni, hajtani fog rád. Inkébb mondd meg neki, hogy nem akarsz vele talizni, mert nem jön be neked.
2008. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én lehet,h taliznék vele,de amindenféleképpen utcán,nyilvános helyen.a kpcsijába nehogy beülj,és sztem vigyél gázsprét is.sose lehet tudni,annyi mindent hallani!
2008. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igen szerintem is felkeszélüten menj el, de menj el! Mit veszíthetsz? Ki tudja élőben milyen. A kép nem ugyanaz, meg hát a külső nem minden...
2008. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg normális szavakkal kommunikálni, másrészről chaten is lehet normális embert találni, de én a helyedben már csakazért sem mennék el mert lehet még vérszemet kap egy ilyen buxára mint te és kegyetlenül megerőszakol!
2008. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj el nyugodtan! Ha nem jön be neked, még mindig reménykedhetsz benne, hogy neki sem jössz be -- nekem legalábbis nem jönnek be a "tali"-zós, "telcsi"-zős lányok.
2008. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj!!!Itt mindenki mást mond neked:D,te tudod igazán, hogy elakarsz-e menni vagy nem, de én is ugyna azt tom mondani mint a többi, szal látod....

Am vigyél télleg magadal vmi gázsprét és nyilvános helyen legyetek,mert akkor nem tudd ártani neked.

am meg bulizni télleg eltucc menni máskor, meg ő mondta h akko "elmentek bulizni és ott szabad már a pálya neked is meg neki is"....,gyanusan hangzik, ha nem akarna tőled semmit, akko nem visz el bulizni,meg minden, és akko este van, simán hazafele a sötétben utánad mehet meg minden, nagyon kell vigyázzni!!!

Am meg chates pasi is lehet jó,rendes,helyes,aranyos,kedves! Én is neten ismertem meg az Igazit, és már fél éve,hogy együtt vagyunk, és Ő is ugyan ugy érezz írántam mint Én,és életünk végéig együtt akarunk lenni:)

És lehet,hogy élőbe meg tetszeni fog neked,me a kép és a valóség nem ugyan az....:)

Azért sok szerencsét:)

2008. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ne menj bele...a chates pasik tenyleg nem olyanok h konnyen lesszallnak rolad...mivel nem ismered nem tudhatod h milyen...az ilyen chates pasikkal nem eri meg ujjat huzni...
2008. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!