Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meismerkedtem egy fiúval a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meismerkedtem egy fiúval a neten, de 1-2 dologban hazudtam neki, és nagyon félek neki elmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én teljesen belézúgtam,és már mindent tudok róla,láttam webkamerán,de ő engem nem,és a magasságomban,és a súlyomban hazudtam neki,mert ez olyan cikinek tartanám(kb.10 cm-t hazudtam,és ugyanennyi kg-t).És mi lesz,ha találkozunk,mert már ő nagyon szeretne,de így nem tudom mit tegyek.Ha elmondom az igazad,akkor lehet,hogy egy hazudós kiscsajnak fog nézni,mert azt mondtam neki,hogy semmiben nem hazudtam.Ti mit tennétek a helyemben?
2008. júl. 15. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem fog hazudósnak nézni...ilyenkor álltalában mindenki "szépít" egy kicsit a paraméterein. 10 cm meg aztán végképp nem befolyásol semmit. Főleg ha úgy is csak dugni akar. Akkor meg végképp nemfogja érdekelni tehát ne aggódj emiatt :)
2008. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Koptasd le és hagyd abba a hazudozást igy csak belebukhatsz a dolgokba.Mostmár mind1 2x is hazudtál neki ugysem tudod kimagyarázni magad max ha aztmondod hogy rohadtul szégyelled a dolgokat de ha nem vállalod fel magad mindig ilyen helyzetekbe fogsz kerülni.
2008. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
2. kommentelő húzza le magát, és ne itt egye az irígység, hogy valaki neten is tud ismerkedni de ő neki még ott se sikerül.
2008. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lol elég vicces vagy az utso két barátomat ott ismertem meg az egyikkel most is együtt vagyunk és nagyon nagyon boldogak vagyunk de én nem hazudtam akkor sem ha ciki volt a dolog hidd el.ennyi...
2008. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ő is nagyon szeret meg minden simán menne,csak engem furdal a lelkiismeret.És nem csak dugni akar,hanem egy komolykapcsit.
2008. júl. 15. 15:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy hazudtál és sajnálod mondd el az igazságot ha taliztok ugyis rájönne.mondd hogy szégyellted a dolgokat és sajnálod.Aztán vagy keres mélg vagy nem:(De ha tébnyleg szeret akkor igen!
2008. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
A neten előfordul,hogy szépítenek az emberek ezt-azt,ami nem feltétlenül jó dolog,ha az ember komolyan akar ismerkedni.Ha talizni akarsz vele,akkor szerintem mondd el neki.10 cm,meg 10 kg még nem egetverő dolog,nyugodtan megírhattad volna neki azt,hogy valójában milyen vagy már az elején.Ha ő is komolyan gondolja,akkor ez nem hiszem,hogy probléma lett volna már az elején sem.
2008. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki öszintén, elvégre egy kapcsolatban is az öszinteség a lényeg. És mondd el neki azt is hogy miért féltél elmondani. Hátha nem úgy reagál rám hogy hazudós vagy, hanem látja hogy őszintén elmondod hogy mi a helyzet és hogy mennyire bánod és mennyire furdal a lelkiismeret
2008. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Ne hallgass ezekre, for christ sake ne mondj neki semmit amíg nem találkoztok! Ha találkoztok figyeld meg a viselkedését, szójárását és ha úgyérzed nem tetszel neki akkor kérdezd meg mi a baj a külsőddel, és kérd hogy őszintén válaszoljon.
2008. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
A legfontosabb lemaradt: honnan veszed, hogy észre fogja venni azokat a dolgokat? Ha meg igazából tetszettél volna neki, de mégse akar találkozni mert most msnen megmondod neki hogy hazudtál a külsődről lehet találkozni se akar már...tehát semmit ne mondj neki.
2008. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!