Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretném áthívni azt a fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném áthívni azt a fiút aki nagyon tetszik nekem és szeretnék neki valamit főzni, de nem tudom mi legyen az! Hogyan díszítsem az ebédlőt? Ez nem túl rámenős egyébként? Ötletek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

AAAA egy igazi nő, végre :D

Szerintem főzz neki spagettit vagy milánóit, gyors, finom és alkalomhoz illő. A díszítés legyen egyszerű, sima teríték + kristálypohár + 1 gyertya. Ha engem lepne meg így egy csaj akkor nem tudnék ellenálni :)

Elárulok egy titkot: a palik imádják a főzős csajokat!

2008. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ne ezzel kezdjetek.

Inkább egy közös séta vagy mozi... vagy dvd-zés ha szeretnéd hogy ott legyen nálad.

2008. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Azok a nők akik azt hiszik, hogy egy pasit a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek! :D
2008. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
egyet ertek az elottem szoloval. hmm...en szeretek kajalni, de van ami meg annal is jobb. :D
2008. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ok akkor az előzőek után itt a kompromisszumos verzió: előtte kajáltok valamit, aztán utána Ő visszahív mondjuk egy mozira, vagy beültök egy bárba és meghív valamilyen finom koktélra, utána meg hazasétáltok a langyos estében és egymás karjaiba omlotok egy forró csókkal! Tudom tök hülye vagyok;P Azt meg hogy mit kéne ilyenkor, én pl nagyon örülnék egy jó pizzának, amihez alapot könnyen és sok helyen lehet kapni, esetleg egy olyat amin már van szósz, de ha külön veszel meg hozzá mindent akkor még jobb mert teljesen egyedi összeállítást tudsz összedobni,(mikor valami faszányosat akarok kajálni még én is nekiállok és összedobok egyet, akkor legalább az lesz rajta amit szeretek) tippeket tudsz egy csomó lapon keresni, a google magyar honlapokra ráállítva mindenféle készítési terítési ötletet tartalmazó oldalt kidob, csak arra figyelj hogy legyen szalvéta meg jobbra a kést balra a villát ja és legyen üdítő meg pohár a tányér mellett, mert ez a kaja kívánja a folyadékot. Szóval az olasz konyha egészen kíváló nyáron és könnyű is!

Ja és gratula az ötletedhez, én egészen le lennék nyűgözve ha egy lány úgy akarna közeledni hogy áthív kajálni, megható dolog, jó lenne egy ilyen lánnyal összejönni, de ilyen alig van mostanság. Legalábbis olyan aki tényleg szívből csinálja, szóval szupi csaj vagy!

2008. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Eletem legnagyobb szerelmet en is elhivtam es miutan nem magyar szarmazasu volt, ezert magyarost foztem neki (kiabrandito vagyok a magyar pasik szemeben tudom) csirkeporkolt nagyon elcseszett nokedlivel es ubisalival amit ketpofara falt...2 nap mulva moziba hivott es az este is langyos volt.

Masnap haza kellett repulnom...rovid volt az ido nagy volt a tavolsag.

Maig szivesen gondolunk egymasra, kicsit osszetortuk egymas szivet.

O imadott enni. Remelem neked is sikerulni fog es nem valaszt el egy tetves ocean max. egy utca a szeretett lenytol.

2008. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és megfogadom a tanácsokat!
2008. júl. 14. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:
a spagettit, ha csak nem főzöd szét, egyszerűen nem lehet elrontani... www.mindmegette.hu- egy rakás receptet találsz. és igazából, a srácot a kötény alatti dolgok fogják jobban érdekelni, szóval szexi ruha és kacér mosoly vacsora alatt, és rajongani fog érted...
2008. júl. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!