Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele vagyok zúgva, de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele vagyok zúgva, de félek tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Aa táborban megismertkedtem egy 15 éves fiúval. Végig jól éreztük magunkat, de amikor hazajöttem hiányozni kezdett. Viszont a táborban a haverokkal szívott. Nem lett tőle agresszív meg nem látszott rajta. De azért féltem tőle. Most, hogy hazajöttem írt nekem h találkozni akar velem, és bulikba akar vinni. Már msn re se marek felmenni mert félek tőle. De szeretem. és azt akarja h egyedül menjek el vele.
2008. júl. 14. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha most elküldelek a francba azzal, hogy hülye picsa vagy az akkor az nem lenne helyes mert csak fiatal vagy. Félsz tőle? Vigyél liberót vazzz. Mellesleg amelyik 15 évesen már szív az amúgy se normális. Mellettem szívnak a haverok és kínáltak is de nemet tudtam mondani mert nem vágyom rá. Amúgy meg semmi gond nincs vele csak nekem nem kell. Te meg menj el a gyerekkel ha meg rádmászik és tetszik akkor meg boldogok vagytok. Ennyi
2008. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Hát ez baromi jó szöveg! De teljesen egyetértek...
2008. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha félsz tőle akkor nem is anyira szereted őt,hogy lehet valakit ugy szeretni ha félsz is tőle..nem értem de te tudod.ha akarsz találkozol vele,ha nem akkor mondd meg neki h idegesit téged az h sziv...
2008. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
10%
jaja első válaszoló megmondta a frankót
2008. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha beszélsz vele telefonon vagy valami hasonló akkor mondd meg neki hogy szivesen találkoznál vele és beszélgetnél vele csak nem szereted azt ha sziv.lehet hogy ha te is megtetszettél neki akkor megteszi érted hogy nem fog szivni legalább akkor nem amikor te ott vagy vele...ha pedig nem lehet beszélni vele,nem érdekled őt akkor hagyd őt békén,felejtsd el!
2008. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
nem normális aki 15 évesen szív 11 éves vok az osztályból 5 en szívnak. milyen világba élsz? (első kérdezőnek)
2008. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fűtől nem lesznek agresszívak az emberek (normális esetben), Úgyh e miatt szerintem kár tőle félned, viszont ha zavar, akkor mond meg neki!az hogy 15 évesen füvezik, árulkodik a természetéről, az ilyeneket általában jobb kerülni, mert előbb utóbb bajba sodorják nem csak magukat, hanem a környezetüket is.


PS.: nem a fűvel van bajom, mert szerintem semmivel nem megvetendőbb mint az alkohol, sőt bizyos szempontból jobb is, csak azért a 15 évesek inkább azért szívják, hogy vagányak legyenek, ami szerintem elég szánalmas! (bár az átlag tinik mindent azért csinálnak, sajnos)

2009. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!