Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Helyes" vagyok és "rendes"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Helyes" vagyok és "rendes". Akkor miért nem találok normális partnert?

Figyelt kérdés
20 éves, mások szerint kifejezetten helyes, sportos fiú vagyok. A városomban elég sok ember ismer, jo véleménnyel vannak rolam általában az emberek. A gondom az hogy nem nagyon jött össze normális párkapcsolat az életemben, pedig jopáran akartak velem járni akik nekem nem jöttek be. Akik meg nekem bejöttek (1000/1) azokban mindig csalódtam és legtöbbször a járásig sem jutottunk el. Ekkor mindig több hónapra kiborultam.. Sajnos manapság azt veszem észre hogy elég kevés a normális gondolkodású lány, akik külsöre bejönnének nekem azok általában csak a pénzre utaznak. Mit kéne tennem? Bennem van a hiba???? én is álljak be a sorba kurjam halálra magam és szarjak le mindent...???
2008. júl. 13. 23:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Nezz korul, benned van a hiba? Kerdezz meg olyat, h mit gondol rolad, aki oszinte, és szabad kifejezesmodja van. am mindenkiben van hiba. ne tegyel semmit, ha erolkodsz egy bukas csak szarabb lelki allapotba kerget...
2008. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Ne vedd túl komolyan az egészet... minél görcsösebben keresel valakit annál jobban elriasztod magadtól a lehetséges jelölteket. Egyszerűen csak éld az életed úgy ahogy eddig is és majd előbb vagy utóbb betoppan valaki...

Ja, ne úgy kezdj bele hogy fel teszel mindent arra az egy kártyára (csajra) hanem inkább azzal a hozzáállással hogy megpróbálod és ha nem jön be legfeljebb ez van. Majd lesz valaki más

2008. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
A környezetem véleménye az hogy nincsenek manapság az értékeimnek megfelelő jó nők , és igy hiába vagyok "helyes" lófaszt nem érek vele ha nincs sok pénzem.
2008. júl. 14. 00:16
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
mit értesz az "értékeidnek megfelelő" alatt ?
2008. júl. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
nagyok az igenyei, mint nekem. 600km-re talaltam baratnot. ne keress, mert erolkodessel csak rosszabb!!!
2008. júl. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a neveltetésemből adódik, hogy a csajokat nem elsősorban csak lefektetni akarom (bár ezt is fontosnak tartom) Nem illik ilyet magamról irni de lehet tul nagylelkű is vagyok a lányokkal (már akik szóba jöhetnek nálam) Miinden héten megyek bulizni is de nem nagyon látok hozzám hasonlo felfogásu embereket. Még mielött azt mondanátok hogy nem ismerek eleget, mondom hogy kb a fél város ismer. (györ)
2008. júl. 14. 00:26
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
nocsak nocsak. kicsit hasonlitasz hozzam. neked okos szep es muvelt lany kellene ugyebar. nekem is nagynehezen lett. az a baj, ez az 1 dolog, ami ritka a foldon :(
2008. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Gondolkoztam már azon is hogy elköltözöm máshova mert ott talán jobb lesz..
2008. júl. 14. 00:40
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
ja. uj kornyezet uj baratok. megoldas lehet. csak ne kezd rogton a csajokkal. mert ugy nem lesz a legjobb
2008. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
A baráti társasággal nincs gond, gyakorlatilag csak ez hiányzik az életemből. Csak tudjátok ez az egyik legszarabb érzés amikor tudod hogy megvan a lehetöséged de mégsem tudsz vele valamilyen oknál fogva élni. Ezért kérdeztem hogy vajon bennem van e a hiba..?!
2008. júl. 14. 01:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!