Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek, ha azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha azt mondta, azért nem akar velem járni, mert nem érzi a tüzet, ami a járáshoz kell?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, a srác, akit nagyon kedvelek, 21. Már 9 hónapja ismerem, eddig csak 2-szer találkoztunk, mert azt mondta, fél velem találkozni (hátha túl közel kerülünk egymáshoz fizikailag; de persze nem hagyom, én először mást szeretnék; viszont sokat bámul és huncutan mosolyog közben). Azt mondta, csak barátok legyünk, közben meg én nem úgy érzem. Egy hónapja kiszedtem belőle, hogy esetleg lesz valakije. De pár napja azt mondta, mikor kérdeztem, hogy ugye nincs senkije, hogy nem tudja. Mondtam válaszoljon igennel vagy nemmel, erre ő: inkább igen. De közben kötetlenül(!) szeretne velem lenni? Ezért le is szúrtam és elismerte, hogy hülye volt. Nagyon rendes srác, tényleg, mindig megbeszélünk mindent. De sajnos nem értem. Régóta szeretnék vele összejönni, eddig úgy éreztem, hogy ő is szeretné, de most, hogy azt mondta, van valakije, hát elég rosszul esett sok hónapnyi próbálkozás után. Nem tudom, tényleg van-e valakije vagy csak mondta? Nekem nem úgy tűnik, mintha lenne. Előre is köszönöm a segítséget!
2008. júl. 11. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem tetszel neki ennyi az egész. Elég nehéz egy olyan lánynak a szemébe mondani a szeretleket meg imádlakot meg a gyönyörű vagy-ot, hogy közben meg nem is tetszik...nem akar átbaszni és ezt nagyon becsüld meg.
2008. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nem akar tőled semmi komolyabbat.Kedvel,de csak barátként valószínűleg.Mivel írtad,hogy mindent megbeszéltek egymással,így közel álltok egymáshoz,valószínű nem akart megbántani.
2008. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!Én azt tenném,hogy most egy kicsit te légy vele közömbös és ne érezze azt, hogy te odavagy érte. És akkor majd lehet ő kap a fejéhez, hogy te kellesz neki!

Voltam már ilyen helyzetben,nagyon jó barátom volt a srác és miután összejöttünk nem ment a dolog (kb. 1 hét) úgy éreztük ezt a barátságot inkább nem kockáztatjuk meg 1 esetleges "rossz" kapcsolattal! És azóta is barátok vagyunk, de remélem neked összejön ... :)

2008. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent megbeszéltek és tényleg annyira jóbarátok vagytok,akkor nagy valószínűséggel a srác nem akar többet,és lehet,hogy nem is tudna úgy rádnézni,mint egy barátnőre.Tudom mennyire rossz helyzetben lehetsz,de szerintem inkább felejtsd el a próbálkozást,és ne kockáztasd a barátságotokat.
2008. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!