Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom, hogy mit szeretne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit szeretne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy van egy lány(15), körülbelül 1 hete kezdtem el vele komolyabban dumálni. Akkor elhívtam volna szívesen valahova, pl. moziba, de sajnos hétvégén elutaztam és csak hétfőn értem haza. Hétfőn megpróbáltam elhívni, de akkor meg ő nem tudott eljönni, mivel kedden meg ő utazott el. :S De akkor olyan érdekesen válaszolt a dologra, hogy "majd talán máskor találkozunk..". Ma beszéltem vele újra, hogy esetleg holnap összefuthatnánk, de most meg azt mondta, hogy "Hát ha ráérek :).." Ebből nekem teljesen az jön le, mintha nem is szeretne talizni. :/

Ahogy beszélgetünk, teljesen úgy jön le nekem, mintha szeretne valamit, de hát.. Holnap kíváncsi vagyok, hogy mit fog kitalálni, miért nem ér rá...?

Akkor mit kéne tennem? Hagyjam? V. akkor talán rá kéne kérdezni határozottan, hogy egyáltalán akar-e vmikor talizni velem? :|

Köszi, hogy elolvastátok! :) Kicsit értelmetlen lett lehet, akkor bocsi. :( :)


2008. júl. 11. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki h ne huzza az idot:P ha kozvetkezokor visszautasit akkor kerdezd meg h neki mikor lesz jo legkozelebb, hagyd h o mondjon idopontot...akkor az mar nem lehet baj, te alkalmazkodsz hozza:) sok sikert

(viszont ha arra az idopontra sem megy el amit megbeszeltetek es o mondta akkor hagyd a csudba, talalsz majd jobbat) sok sikert:) UDv

2008. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezzél rá,hogy akar e találkozni veled.Ha igen a válasz, akkor kérdezd meg,hogy mikor érne rá.Majd erre ő mond valamit.Aztán meglátod,hogy elmegy e.Ha nem vagy úgy veszed észre,hogy csak kifogásokat mond még előtte vagy utána,akkor ne eröltesd a további talikat vele.
2008. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg!Az a bisztos!
2008. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!