Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok milyen érzéki típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok milyen érzéki típusú fiúkat kedvelnek?

Figyelt kérdés

Gondolok többek közt arra, hogy a kedves fiúkat, vagy durvább fiúkat, a "bandavezér" típusúakat, a veszteseket, a szánalmasokat, a visszahúzódókat, vagy esetleg a szókimondókat.

(szerintem ez szubjektív, de azért megkérdem ;)

egy 17 éves srác


2008. júl. 11. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vicces,helyes,kedves (de ne ilyen félős)legyen magabisztos ne egy félős nyuszi,de durva sem!Legyen udvarias!Ennyi szerintem!Sok lánynak ilyen fiúk jönnek be!

(Egy 13 éves lány)

2008. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
en pl a rosszfiukat kedvelem........"bandavezer" ahogy te mondod..a szanalmasokat,veszteseket nem szereti egy csaj sem,ne legyel tulzottan szokimondo se mert az nem jo
2008. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
elöttem szólóhoz én is ragazkodok
2008. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ez fura. en fiu vagyok ugyan, de nekem kifejezetten a visszahuzodo, felenk kiscicak jonnek be (ugyertem csajok, mielott valaki zoofiliaval vadolna :D). a nagypofaju, bajkevero csajokat valahogy mindig is kerultem. hmmm...
2008. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
A, nekem szépen összejött az élet, ilyen kis félénk lány vagyok, de imádom a rosszfiúkat, akik előtt meg sem merek szólalni..:D:D
2008. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még sok lánynak bejönnek a határozott,magabiztos,vagányabb(nem bunkó),de kedves,figyelmes,gyengéd,jó humorú pasik is.
2008. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, és most leírom a véleményem jól, persze ez csak az én véleményem, te dönsd el hogy mennyire mérvadó.


Szóval szerintem egy csaj szereti ha:

-egy fiú nem fiú hanem férfi

-és gyengéd

-kedves

-humoros

-lehet vele beszélgetni mindenről

-határozott

-jó fej

-van saját véleménye

-és megbízható


Aztán ha már ezt leírtam, engedd meg hogy leírjam milyen csajok jönnek be egy férfinak, najó... konkrétan nekem. :)

-humoros

-őszinte

-kedves, aranyos

-tág látókörű

-hűséges, megbízható

-jó dumás, de nem nagypofájú, olyan mindenről beszélgetős

-intelligens

-házias (NEM CSAK karrier, HANEM család IS)


Én így gondolom. Szerintem.

2008. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Énis így gondolom!!Nekem is ilyen fiúk jönnek be!DDD
2008. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Ez előtt hozzászóló előtti hozzászóló vagyok és ez az ez előtt lévő hozzászólónak szól. Na most hogy már mindenki képben van.


Ha neked ilyen férfiak jönnek be, akkor itt vagyok neked én, engedd meg magadnak, hogy megismerj engem. :)


Szerintem.

2008. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Jah, remélem lány vagy.
2008. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!