Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjem a beszelgetest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem a beszelgetest azzal a bizonyos lannyal?

Figyelt kérdés
Bovebb ismerteto:) : szoval,van egy lany,annak volt egy baratja akit dobott,aztan mostanaban kerult neki masik,egyutt tanultunk egy csomot,masszir,teljesen megertjuk egymast,titkosan szerelmes leveleket irtam neki,nemreg bevallottam hogy en voltam ,van az a friss kapcsolata az szamite?, hogyan kezdjek el beszelgetni vele... kerlek segitseteeeeeeeek mert beledoglok ha ez a csajszi nem lessz a baratnom,amugy 19 eves vagyok.szuz,szexre kiehezett,romantikus,muvelt,fogorvosin vagyk :D stb koszike elore is a valaszokat
2008. júl. 11. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na szerintem bisztosan téged választ!romantikus,művelt és jó munkahelyet is tudsz találni!Ezek sokat számítanak!Bár a szerelmes levél kicsit gyerekes!Hát menny oda és köszönj neki.kérdezd meg hogy van,nem lenne e kedve moziba vagy valahova elmenni!valami témát találj!Vagy küldj neki virágot vagy adj neki valami ajándékot!Ha tetszel neki úgyis elfogadja!

(Írd majd meg hogy bevált e xd)

2008. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

sztem kérdezd meg,hogy szereti-e a disznósajtot?:D


bocsi :D

amúgy most én is ebben a helyzetben vagyok,remélem sikeres lesz a kapcsolatod a sunával ;)

2010. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!