Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne helyrehozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne helyrehozni a dolgot?

Figyelt kérdés

Még Januárban megismertem egy lányt Hot Dog-on. Akkor mégcsak így írogattunk egymás oldalaira(nagyon aranyos, szép, kedves meg ilyeneket.) Aztán felvettük ott a kapcsolatot, majd jött MyVip is, s ott is ök jókat írogattunk egymás képeihez. Azért nem jöttünk akkor össze mert Én Budapesten lakom ő meg Gyomaendrődön (160 km tőlem). Már ekkor az első pillanatnál fogva éreztem hogy ő teljesen odáig van értem. Március közepén pedig ő kérte el az MSN. címemet, s akkoris állandóan egymást dicsértük, hogy ő hogy bír engem, meg én is mondtam hogy milyen szép. Kb. 2-3 hét múlva megkérdezte tőlem hogy ha közelebb laknénk egymáshoz akkor lehetne-e köztünk valami, s én trmészetesen azt mondtam hogy igen.

Először Áprilisban úgy volt hogy jön fel Pestre az unokatestvéréhez néhány napra, de aztán közbejött valami és akkor nem találkoztunk. Aztán jött a Június, s szó szerint minden este vagy fél 2-ig nagyon jól elbeszélgettünk, s egszer csinált rólunk egy közös képet(nem ilyen sziveset vagy egyéb csak sima közös képet), s hozzá tette hogy szerinte összeillenénk, s hozzátettem hogy szerintem is. kkor elkérte a számomat is. S közben mondta hogy két hét múlva jön fel Pestre 1-2 hétre. Ekkor megörültem hogy akkor összejöhetek vele, s nem érdekelt hogy milyen messze lakik tőlem. S ezek után továbbra is jókat beszéltünk csak aztán úgy volt hogy összejön a volt barátjával, s ekkor én kiakadtam. Nem bírtam ki, s egyik délután írtam neki hogy lát-e esélyt arra hogy lehet-e több köztünk mint barátság. Ő azt mondta hogy lát, s megkérdezte hogy hogy jutott ez eszembe, azt írtam rá hogy csak mert tudni akarom hogy van-e esélyem mert nagyon bejön nekem és szertném ha összejönnénk. S azt írta vissza hogy: esélyed? igazából te is bejössz nekem. Aztán úgy volt hogy a volt barátja végleg lemondott róla , de ő ezek után se mondott le róla. ekkor volt hogy látta hogy velem valami baj van, s ezutéán elmondtam neki hogy szeretem őt. ezek után minden rendben ment, s úgy nézett ki hogy ő is lemondott a volt barátjáról. néhány napra rá megkérdezetem tőle(mert lassan már jön az idő hogy Pestre jön) hogy ha majd összefutunk lehet-e szó arról hogy megpróbáljuk, hogy Ő+Én. Ő erre aztmondta hogy meglátjuk, s kiderült e azért volt mert van egy újabb srác aki bejön neki, de állítólag nem kölcsönösek az érzéseik, s ő azt mondja hogy szerinte a srác szivatja. Nos és az a helyze hogy amióta elmondtam neki mit érzek állandóan ilyen szerelmes idézeteket raktam ki névnek meg vagy 50 szívet üzenetnek. Azt mondta hogy semmi baj nincs emiatt csak kicsit túlzásba vittem a dolgokat, s nem kell ennyi szív mert enélkül is lehet szeretni bárkit, s nyugodjak meg mert abszolút nem haragszik rám emiatt, csak kicsit túlzásba vittem a dolgokat. ráadásul amióta szóba jött ez a két srác, alig beszélünk fele annyit mint az előző hónapban, s megkérdeztem tőle hogy ez miért van, s persze hozzátettem hogy ne haragudjonamiért ezzel piszkálom, de nagyon szeretném tudni hogy miért van ez hogy velem van- e a baj. S azt mondta hogy mással se beszél többet. aZtán egy óráig nem szólt hozzám majd szó nélkül kilépett.


Szóval az van hogy Nekem Ő nagyon sokat jelent, s bármit megtennék ha visszaforgathatnám az időt, de mivel ezt nem tudom, mndenáron szeretném helyrehozni a dolgokat, hogy minden tisztalappal induljon, hogy minden olyan legyen mint régen. Mert ő abszolút nem olyan lány mint akiket előtte ismertem, hogy csak annyi számomra hogy helyes vagyok stb. Ő olyannak szeretett meg külsőleg és belsőleg is amilyen vagyok, s ő téynleg nagyon fontos számomra, s bármire képes vagyok hogy jóvátegyem a dolgot, s nem akarom őt elveszíteni!

Segísetek kérlek! :(


2008. júl. 10. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó hosszú levelet írtál!

Hát, szerintem a helyzet az, hogy ez a lány vagy nem vesz téged komolyan és pasizni akar, vagy fél tőled valamiért. A legtöbb csaj csak játtszik a pasikkal.

Ja, egyébként arra kíváncsi lennék, hány évesek vagytok, mert ha jól láttam, azt nem írtad le.

Mert olyan 15-16 éves korban elég gyakori, hogy a fiatalok nagyon kíváncsiak és nem akarják lekötni magukat.

Hát nem tudom. A legjobb megoldás mindig az, ha beszélsz vele, de ne gépen keresztül vagy telefonon, hanem személyesen.

Ha nem akar személyesen beszélgetni, akkor tuti nem vagy neki fontos és valamiben sántikál odahaza.

A távkapcsolatokban én nem nagyon hiszek.

Szóval beszéljétek meg, mert ez így elég bizonytalan helyzet, amiben gondolom nem akarsz sokáig lenni!

2008. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elozetesen egy jo tanacs: Maskor kicsit rovidebbre foga magyarazatot es a lenyeget ird...

Nos, az a helyzet h szerintem megkene beszelni a dolgokat ahogyan Te is mondtad...cakkra tenni a dolgokat, h ki most hanyadan all, es kinek van egy vagy ket masik ember az eleteben...konkretumokba is bocsajtkozhatsz, szerintem megkerdezhetned h lehetne e szo arrol amirol regebb, hogy esetleg talalkozzatok es rendezzetek, megbeszeljetek a dolgokat, esetleg osszegyertek...Fontos lenne tudni hany evesek vagyok, mert ha 14-15 korul akkor nem sokat tehettek azert h talalkozzatok, es ha nemtudtok talalkozni az biza nagyon tonkrevag egy kapcsolatot...ha hetente vagy kethetente legalabb talalkozni tudtok akkor van ertelme, de nagyon nagyon nagy szeretet es bizalom szuksegeltetik...nem is beszelve a husegrol...foleg az elejen...latom azt h Te nagyon szereted ezt a lanyt igy latatlanban is...de forditva is igy van? ha annyira szeretne akkor nem gondolkodna a volt baratjan egyaltalan...egyszer nekem is volt hasonlo "kapcsolatom" annyi h koztunk volt legalabb 500 km, de ez most lenyegtelen...allandoan volt valami amiert nem tudtunk talalkozni...az esti beszelgetesek fokozatosan elmaradtak, ugyanugy ahogy az sms-ek is...ezert nem tudok nagyon optimista lenni...

Azt tanacsolom ha lehetoseged van ne vard h O menjen Pestre latogasd meg te, ott ahol a lany lakik...es tisztazzatok a dolgokat! Remelem sikerul. Ha meg nem akkor biztos a kornyezetedben is vannak olyan lany akit szeretni tudnal...csak szet kell nezni:)

remelem segitettem Udv

2008. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* marmint ugyertettem h szukseg van a husegre meg a bizalomra...a foleg az elejen azt arra ertettem h akkor lesz nehez...
2008. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kissé komolytalannak tünik ez a lány,így első olvasásra.Ha jól olvastam még nem is találkoztatok,csak szó volt róla.(Mondjuk 160 km nem kevés).Aztán meg volt képbe még két másik srác is.Hm,biztos,hogy érzett valamit irántad ez a lány?Innen így úgy tünik,neked ő fontosabb,mint te neki.Nem is tünik úgy sem,hogy fel akarna jönni Pestre.Két verzió van,vagy te mész el hozzá és tisztázod le mi van,vagy elfelejted és keresel egy komolyabb,hozzádillő lányt.
2008. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rosszul olcastad, már találkoztak. Olvasd el a kérdést rendesen, mielőtt válaszolsz.
2008. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk mind a 2-en
2008. júl. 10. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:
talalkozzatok es beszeljetek szemelyesen! ha erre nem hajlando a lany akkor ne torodj vele...talalsz jobbat...
2008. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!