Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire akart valójában célozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire akart valójában célozni?

Figyelt kérdés
Ősze akarok jönni egy csajjal, de azt mondta csak barátok legyűnk, szoktunk találkozni meg minden és egyszer, amikor beszegetünk, akkor mondta, hogy le borotválta máma meg van nála gumi még meg is mutatta most én nem vetem a lapot vagy valójában nem barátként mondhatta ezt ? Nem olyan helyen voltunk ahol nyíltabb lettem vollna
2008. júl. 9. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
HAaaaaaaaaaaaat...mire? arra h kb egy ejszakara jo leszel neki, mert azt kiprobalna...ennel tobbet viszont ne remelj ettol a csajtol...amugy nem ertem: csak ugy eloveszi az ovszert es arol beszel h leborotvalta??? Ur Isten! ez aztan egy barati beszelgetes...
2008. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Le akar feküldni veled aztán csá...Mehetsz amerre látsz.Nem fogsz ettől csajtól komoly kapcsolatot kapni
2008. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Arra még nem gondoltál, hogy járni nem akar de dugni igen? Régen haverommal volt ilyen helyzet és azóta bánja, hogy nem ment a csajjal...szépen hívd át/hivasd át magad hozzá és dugjatok.
2008. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy éjszakát akar tőled. Ha szűz még, akkor azért mert egy baráttal akarja elveszíteni. Ha már nem az, akkor csak ki van éhezve. De komolyabbra tuti nem számíthatsz tőle.
2008. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez a lány tuti, hogy csak dugni akar. Figyelj, ennyit megér az egész. Nyomjad, ha úgy gondolod, de ennél többet ne várj tőle :)
2008. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Na vallja be melyik buzi pontozott le? :D
2008. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne döljj be elsőre egy ilyennek, vannak normálisabb csajok is szerintem.
2008. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne dőlj be neki!1 éjszakát akar!De nem bisztos!Lehet próbára akar tenni hogy mégis milyen lenne ha járnátok!Ha azt mondod neki hogy igen akkor megmondja a magáét és nem fog járni veled de ha nemet mondassz látja hogy te normális vagy és megéri veled járni mert nem csalodm meg.Ha igent mondanál azt hinné hogy ilyen könnyen leakarsz feküdni bármelyik lánnyal
2008. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!