Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Csajok szeretik, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Csajok szeretik, ha egy fiú elkényezteti?

Figyelt kérdés
Én mondjuk min, dent megteszek érte, elhívom minden jó helyekre, meg mindig én fizetek, de a csaj csak azt mondta legyűnk barátok én mindent, megteszek, hogy ősze jő jek vele, de nem mutatja ki, hogy mit érez, mégis irántam vagy csak mindig barátként tekint rám nem, tudom, mit csináljak vagy egy darabig, ne hívjam el sehová és várjam meg még ő szol nekem ? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen hűje?
2008. júl. 9. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Miféle hülye kérdés ez? Természetesen szeretjük, ha el vagyunk kényeztetve! De azt sosem szabad hagyni, hogy megszokja, tudnia kell a lánynak: valamit valamiért!
2008. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg írj neki egy szerelmes levelet!!! :D
2008. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem legközelebb beszélgess el vele,hogy mit is szeretne.Ha továbbra is csak barátkozni és mást nem,akkor te is viselkedj vele barátként,tehát nem kell annyira kényeztetni,nem kell állandóan jó helyekre elvinned és fizetni.Csak max.ritkán,barátilag,mert hamar hozzászokhat és ki is használhat a végén esetleg.
2008. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen a nők 90%-a szereti, de hajlamosak a pasik túlzásba vinni. Én speciell nem szeretem ha nagyon kényeztetnek. A természetemnél fogva nem bírom elviselni és ideges leszek.
2008. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Én azt nem szeretem, ha kényeztet a kapcs elején, utána már egyre jobban nem! Ha az elején a tenyerén hordozott, csinálja mindig azt!
2008. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csaj hülyére vesz, már bocs. Nem attól fogsz bevágódni egy nőnél hogy fizetsz neki mindent, sőt ezzel még a tiszteletét is elveszted.

Szerintem keress egy másik lányt aki megbecsül. Nem érdemes olyan szekér után futni ami nem vesz fel.

2008. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az a helyzet amit az előttemszóló is lát, barom vagy hogy hagytad magad bepalizni, ez csak arra hajt hogy körbeugráljad mint egy hülye zöldfülű aztán eldob mint egy használt klotyópapírt, fel kellett volna ébredni időben, tudod az igazi vonzalom az önzetlen és kölcsönös.
2008. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden az, ha elhívod sok helyre... ez még nem fog változtatni azon, ha alapjába véve nem jössz be neki. Sok lány illedelmességből fogad el dolgokat, esetleg nem akar megbántani.
2008. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
am eleinte el is kell h közelebb kerülj hozzá...mozi, tóparti pancsi iesmik...virág..koncert...szal a csajok ezt meghálálják...már amikor...ha teccik és járni akarsz vele akk kérdezd meg tőle h érez -e vmit és ha igen akk startolj rá ha nem akk ... ki lettél kosarazva
2008. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Levelet ilyen helyesírással semmiképp ne írj neki! Arra nem gondoltál, hogy nem jössz be neki?
2008. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!