Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire ciki az, ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki az, ha egy csaj magasabb a pasijánál? Mennyi az elviselhető cm különbség (ha a csaj magasabb)? És ezt, ha úgy tesznek, hogy nem érdekli őket, de magukban igenis érdekli, akkor ezt inkább a pasit, vagy a csajt érdekli jobban?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek általános kérdések, de konkrét kapcsolatokban ez nem így működik. Mindenki másképp áll hozzá ehhez a témához, túlzottan személyiségfüggő.

Szerintem nem kell ebből akkora ügyet csinálni, ha két ember szereti egymást, a magasság nem lehet akadály.

2008. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Jelenleg nálatok ez a helyzet?

A lényeg az, hogy titeket zavar-e, vagy jól érzitek magatokat így. Egy kapcsolatban különben sem ez a lényeg...

2008. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a fene ciki abban hogy magasabb a csaj? Ki a fene találta ezt ki, de most komolyan? Én nem látom hogy ebben mi lehet a baj? Magasabb... na és? Akadályoz ez valakit valamiben vagy mi?? Nem... persze hogy nem. Nekem az alacsony pasik is tetszenek, meg a magasak is, mert nem aszerint döntöm el hogy ki tetszik meg ki nem.
2008. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ez a helyzet.És arra vagyok kíváncsi,hogy mennyire zavarhatja ez a fiúkat,pl.általánosságban is.Köszi a válaszokat:)
2008. júl. 7. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmennyire sem ciki szerintem.Nehogy már egy kapcsolat,szerelem a cm-eken múljon.Ha már azon múlik bármi is,akkor ott valami nem stimmel.Most az embert szeretjük magát vagy a cm-eit...
2008. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kéne cikinek lennie, de én alacsony srác vagyok, és csak a nálam alacsonyabbak tetszenek, iszonyű kinosnak érzem, ha egy lány magasabb mint én.
2008. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gond. ha ti szeretitek egymast akkor kit erdekel h ki a magasabb. ha ti jol erzitek magatokat egymassal igy akkro az a lenyeg. engem mondjuk zavar ha egy pasi kisebb vagy velem egy magas en szeretem ha olyan kb 180cm vagy afeletti a pasas, de ez az en szemelyes izlesem mert igy erzem magam jol. jo egy magasabb pasihoz csak ugy odabujni... de volt mar alacsony pasim is az eletben, sot mi tobb az elso nagy szerelem az alacsony volt de volt benne vmi ami megragadott... tehat ha te jol erzed magad vele es o meg veled akkor ez a lenyeg!!
2008. júl. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!