Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerjek meg egy férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerjek meg egy férfit?

Figyelt kérdés

Lenne egy pasi a netről aki szívesen segítene nekem. Neki jó lenne ilyen kapcsolat.(mást nem találok régóta, csak rosszabbakat)

De mivel nem ismerem, így tartok tőle.

Nem is mernék pl.hozzá elutazni sem, meg beülni a kocsijába sem.

Ő szívesen jön, találkozna, hozzám is fel akarna jönni javítani is a lakáson(sok a bajom a kecóval), és ő az egyetlen, aki állandóan hívogat órákra is, ir is, akkor is kitartóan, ha nem találkozom vele és csak telefonban vagyunk, (miért nem talál mást?)és miért nem "lép le"?

Hogyan ismerhetném ki hogy pl kik a szülei normálisak e vagy van e expárja családja, azok milyen emberek kb, nem e valami zakkant aki neki esne folytogatni, miért van rámállva? Amkket elmond pl cége van(azokat mutatja fotón is a gépeket is a munkálatokat is), nem alkoholista mert rendszeresen vezet is, a felszínből nem látok semmi ijesztőt. Csak pl első randin már kocsival akart elvinni valahova. És ezt is eröltetné. Meg úgy mindent. Találkozzunk. Jönnj akar segiteni akar. Ezekre nagyon hajt. Nyilván a szex miatt is. Meg mert egy zaklató ember lenne később? A lakcimem se merem így kiadni.


(Más pasik akik tetszenének, már az elején a small talknál kifulladnak, csak akkor van ismerkedés, ha én kérdezek. Nekem ez nem kell így. Ki is regeltem.)

Egyedül ez az ember maradt meg azokbol akikkel ismerkedtem(a többi kiszórva mert házas vagy igénytelen stb, vagy olyanok hogy nekem kéne erőlködnöm témázni ismerkedni velük így ezek is kiszórva.)

És amugy szükségem lenne rá nagyon. Senkim sincs lassan 2 éve és megélni is alig megy már, és boldogtalan is vagyok már így társ nélkül.


A fő kérdésem, hogyan lehet lecsekkolni egy idegen férfit hogy ki az? Normális háttere élete lakhelye van e, családja van e, volt e, vagy vmi pszichopata? Miért tapad?

Mivel tele zakkantakkal is a net is meg a kínálat az életben is.



#kiismerni
máj. 20. 06:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

További pasikra is vonatkozik a kérdésem.

Az egyik akit offoltam(a sok közül), mert úgy éreztem mindig én kérdezek stb, belehúzott, és talalkozni akar. De amikor személyesen elém is áll egy pasi attól én még semmit nem tudok meg róla, amiket elmondanak, az meg kb vagy igaz vagy nem, személyesen csak annyi jön át hogy külsőre tetszik e, igényes e, normálisan képes e beszélgetni, jó e a társasága vagy nem, becsületes dolgozó vagy seftelős ember e, hülye e, vagy talán esze is van, pozitív vagy negatív ember e, panaszkodós, vagy tudatos, meg ilyenek.



De nem ismerem a barátait családját körülményeit, ki fia borja, hova tegyem őt, mit képvisel, pl munka tv az élete, vagy ezer haver barát, szórakozás, esti kimaradozások, talán drogok, vagy ki ez az ember úgy egészében?

Teljes ködben tudnak maradni, mert nem is itt laknak. Én meg vadidegenekhez nem utazom el.

Ők jönnek hozzám, sétálunk vagy meghívnak vmire a kocsit azt latom is, de amiket elmkndanak azt nem, és marad az, hogy nem tudom, hogy ezek kik? :(

máj. 20. 07:18
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Előszöris találkozol vele első randin egy kávézóban, nem egyből lakcímet adsz neki, és hozzád mentek! Van szád és szépen megkérdezed.

-meséljen a munkájáról

-hol lakik, kivel lakik, család, tesók

-mióta nincs kapcsolata, mik a tapasztalatai az eddig kapcsolatokkal, van-e gyereke stb

Ha szimpatikus jőhet a következő lépés, bár már randi előtt is sokan elkérik, a facebook profil elkérése! Ott meg aztán rengeteg dolog kiderül legtöbb esetben, kik az ismerősei a lajkok es kommentek alapjan stb.

Ha azt mondja nincs facebookja gyanus, mert lehet házas és nem akar lebukni!

máj. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"De nem ismerem a barátait családját körülményeit, ki fia borja, hova tegyem őt, mit képvisel, pl munka tv az élete, vagy ezer haver barát, szórakozás, esti kimaradozások, talán drogok, vagy ki ez az ember úgy egészében?"

Először randizzál vele egy párszor, nem egyből járni fogtok és megházasodtok te jó ég 🤣

Ezek a szokások amikre kivancsi vagy mind az ISMERKEDÉS során fog kiderülni!

máj. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De első randi már volt a "segítő"-vel Mégse tudok semmit.

Általánosságokat mond mindegyik csak.(ahogy a pszichok is. Vagy ahogy a házasok is, akik néha még a gyereket is letagadják.)


A zakkantaknak vagy manipulátoroknak is van exe meg munkája is, órákat lehet velük is beszélgetni, nyitott könyvnek mutatják magukat, es semmi olyat nem mondanak soha, ami eltérne a nagyátlagtól.


A támogató nem él közösségin.(de nem is keresek online élő pasikat, megjártam már ilyennel aki mögöttem csetelget lájkolgat talonozik ismerkedik hazudik randizik, és telefonba bújós pasiktól irtózom már akiknek még a telefonjához se lehetne hozzáérni sem. Ezeket amugy szintén szórom kifelé. Nem véletlen évek mire lesz barátom..)

máj. 20. 07:44
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te nem utazol de ő se utazzon hozzád, akkor sehogy. Miért nem jó találkozni valahol? Nyilvános helyen? Aztán társalogtok, úgy ismered meg. Milyen messze lakik?
máj. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

#5, kérdezőnknek valszeg anyagilag se fér bele az utazgatàs.


Kérdező: a vàrosodba hívd el randira, fizethet mindent.


Mellesleg gàz ez a teljes leíràs.

Mintha azt fontolgatnàd, h kurvànak àllsz.


Ha màr ekkora a gond, indíts inkàbb egy twittert, majd egy onlifenszet, vagy esetleg keress jobb munkahelyet...

máj. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De eljönnek ide. De az első randi arról szólt szálljak be elvisz kajálni, vagy amit csak akarok. De én azt mondtam inkább sétáljunk az utcán. Vagy másokkal leülök egy padra pl.

Ezért sem akarom ill húzom a 2.randit is mert ugyanaz lenne, hogy szálljak be menjünk valahova. Nem. De. Nem.

De ha be is ülnénk vmi közeli rossz helyre(amit nem akarok, idegenekkel mutatkozni, hol ezzel a pasival hol azzal, mikor melyikkel van randim)akkor se lennék előbbre. Nem ül mellettünk az anyja apja barátai nem látok bele másképp sem az életébe. )


Tehát azzal hogy ők jönnek hozzám a környékemre, vagy kísérnek el hazáig ill a sarokig, vagy akár fel hozzám, vagy az én törzshelyeimre, látják a szomszédaim bárkim, vagy mibol élek hogyan élek, azzal csak ők csekkolnak le engem, én meg nem tudok róluk meg semmit. Csak amiket elmondanak magukról, amiből nem látok semmit. Amit látok az a kocsi meg amiket írtam. Tud e társalogni, értelmes e, pozitív negatív e, külsőre tetszik e, kb bűnöző vagy nem, stb.


És igen, ettől még lehet házas is. Pszicho is. Bárki is.

máj. 20. 08:14
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Te rögtön garanciát akarsz, előre, de ilyen nincs. A megismerkedés egy folyamat. Rizikós, persze, ahogy ő is érezheti ugyanezt, hogy itt ez a nő, nem kínál semmit, csak követel, mégis mi ez.
máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

Maradjunk abban, h ez esetben findom online kapcsolatot kellene talàlnod, nem sugàrbébiskedést.


Màsfelől a magadfajta gyorsan kikerül a napiszarra, ez nem gàtol?

máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Tyű hallod, neked igen komoly üldözési mániád van, és még te félsz a pszichoktól 🤣🤣🤣

Gondolom az a szerencsétlen ember kocsival megy érted, azért momdja elvisz kajálni. Nem neked az nem jó, te padra akarsz ülni, nehogy meglássák randizol.🤡

máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!