Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi két hete nem ír,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi két hete nem ír, várható egy ismerkedésnél, hogy még keresni fog?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja ismertem meg egy férfit online. Hosszú levelezés után találkoztunk. A randi jól sikerült. A randi végén többször elmondta, hogy nagyon jól érezte magát és mindenképp szeretne újra látni, de az elkövetkező időszakban (ahogy ezt már korábban is említette) nagyon elfoglalt lesz így csak később fog ráérni.(Nagy távolságra lakunk egymástól, sok munka, baráti programok stb). Így lefixáltunk egy későbbi időpontot.A randi után is naponta több alkalommal keresett, jókat beszélgettünk. A randi után 2-3 héttel egyre kevesebbet írt, majd kaptam tőle egy üzenetet, hogy jelenleg lelkileg besokallt és nem tud rám is koncentrálni,mert nyomásnak éli meg a velem való ismerkedést is, mert túl nagy rajta mindenfelől (munka stb) a teher. Szeretné magát rendbe tenni, majd utána keres. Erre kijelölt egy dátumot, de végül nem írt. Szerintetek érdemes rá várni, vagy ez csak ennyi volt? Volt valaki hasonló helyzetben?

máj. 10. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy várj rá....
máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vokt aki tett hasonló ígéretet, sose jekentkezett. Szerintem ő is komolytalan.
máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Kit érdekel hogy fog-e keresni? Törlés tiltás ➡️🚪
máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Felejtsd el.
máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Pf... de amúgy tényleg ez a fontos, hogy keresni fog-e?? Mert ha keresne, akkor neked ez a stílus rendben lenni? A helyes kérdés az, hogy én ezt a viselkedési stílust akarom az életembe, vagy mást?
máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy is! Felejtsd el.
máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Neki már rég van más, aki ápolgatja a lelkét. Egy percet ne várj már rá tovább!
máj. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok lehet. Azért nem bántam volna, hogyha leírja, hogy meggondolta magát. Tudom, hogy nem kötelessége, csak jól esett volna:(
máj. 11. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!