Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a nő, akivel randizok több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő, akivel randizok több férfival is randizik mellettem, az feljogosít engem is, hogy mellette mással randizgassak?

Figyelt kérdés
Nem szexről beszélünk, csupán randikról. Ez tiszteletlenség volna szerintetek? Ha igen, akkor nekem miért kéne megadnom neki ezt a tiszteletet, ha ő magasról tesz rá?
máj. 8. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Randizhatsz több nővel, vagy többé nem randizol vele és keressel olyan nőt aki csak veled randizik.
máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem tiszteletlenség, én mondjuk nem mérgezném a saját lelkem azzal, hogy dacból én is keresek mást, elkönyvelném, hogy nem ilyen erkölcsű nőt akarok (hiszen én magam is csak egy emberrel akarok randizni egyszerre), és elengedném a kezét.
máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Mi értelme "visszavágni"?


Ha valaki mással is randizik akkor teljesen egyértelmű, hogy nem tekint rám komolyan. Innentől kezdve pedig én elengedném a dolgot.

máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazatok van. Nem adom fel miatta a "becsületkódexemet".
máj. 8. 19:21
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Azzal a nővel szemben, aki másokkal is randizik, nem lenne tiszteletlenség, de a többivel szemben igen, plána, ha ők meg viszont csak veled akarnak randizni.😅
máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Randizgassál csak kedvedre, ti kelelendő randitündérek.
máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor nem randizok mással ha alapbol nem akarok másokkal randizni.

Nem pedig a másik miatt.

máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
50%
Még férfiként is több nővel ramdizom egyszerre nem tiszteletlenség miatt csupán mert ismerkedem és keresem az ideális páromat de ha bárkivel több van mint egy ital és beszélgetés akkor természetesen a többivel nem találkozom. 44f
máj. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze. Miért, te nem tartasz több vasat is a tűzbe? Még csak randizás, nem kapcsolat, nem köteleződtetek el. A randijaid nagy hányadából semmi nem lesz, akkor miért ne gyorsítanád fel a dolgokat?
máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!