Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok kötődni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kötődni hozzá? Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrégiben megismertem egy srácot, szemezgettünk, én a szívem mélyén reméltem, hogy odajön hozzám, és így is lett, megszólított és elkezdtünk beszélni. Volt már 1-2 randink, nagyon aranyos, kedves fiú, udvarias és vicces. Jól érzem magam vele, folyton nevetünk és mellette gyorsan telik az idő, a telefonomra sem akarok ránézni mikor vele vagyok, mégis úgy érzem és attól félek, hogy mi van ha nem tudok kötődni hozzá? Mi van ha összejövünk akkor nem is lesz jó a kapcsolat? Mi van ha nekem kell "irányítani nőként a kapcsolatot"?

Ő előtte volt pár alakulóm, de egyikük sem volt magabiztos, mindenkinél nekem kellett szinte kezdeményeznem és ebbe bele untam.


Kicsit régebben volt egy mérgező, toxikus kapcsolatom, ahol nagyon kötődtem, de csúnyán végződött a szerelem. Létezik, hogy emiatt vagyok óvatosabb, emiatt ne tudnék kötődni máshoz? "Jégszívű lennék"?


Szeretném, hogy ezzel a fiúval működjön ugyanis úgy bánik velem, mint eddig velem senki más. Figyel rám, tisztel engem. De mégis van bennem egy gátlás, hogy mi van ha nem tudok úgy kötődni hozzá? Normális ahogyan érzek?


Kérlek a bunkó válaszokat mellőzzétek, köszi!



máj. 8. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet vmi incel.
máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Na az incelek lepontoztak🤣
máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy ez "csak" egy normális ember, emiatt nincs az a zsigeri szintű vonzalom, amit a toxic egyedek ki tudnak váltani. Sokan vagyunk ilyen cipőben, főleg ha a családi mintád sem a legjobb.

Én a helyedben az agyammal döntenék ebben az esetben, ismerd meg, ha korrekt, normális srác, akkor adj neki esélyt.

máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 A kérdező írta, hogy tisztelettel bánik vele, odaadó, kedves stb. Erre te: "Biztos valami incel!"
máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam én is így :) Sajnos ezt az exek váltják ki.. a bizalom hiányát, és mert félsz beleélni magad. Ha összejöttök, gyorsan kialakul a kötődés.
máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

4 azzal kezdte a kérdező vajh miért nem tud kötődni hozzá?

Tipik incelek a rendes jó emberek akikkel semmi baj(elvileg)csak ugye nem is vonz egy nőt.

máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy incel, vagy nárcisztikus.
máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megkell tudnod lépni magadban ezt a dolgot,mert pontosan ez miatt nem leszel sosem boldog,kérdező.

Mit veszítesz vele,ha megpróbálod? Semmit..

Talán úgy érzed hogy egy újabb csalódás lesz,de ha mindig így álszent hozzá,szinte bevonzod a rosszat vele.

máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"nagyon aranyos, kedves fiú, udvarias és vicces. Jól érzem magam vele, folyton nevetünk és mellette gyorsan telik az idő, a telefonomra sem akarok ránézni mikor vele vagyok"

Ez a lényeg. Hogy jó neked vele. Örülj neki, és ne agyalj.

máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy te a "hideg kását is megfújja" kategóriába estél!

Rossz emlékeid vannak ami félelmet szül a jövőre.

Szavazz neki bizalmat! A meglévő ellenérzést ,félelmet tudatosan nyomd el egy kis ideig!

Ha jó akkor kopni fog ez a félelem!

Ha nem akkor egy -két hónappal később mentek szét.


Nincs veszíteni valód.

máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!