Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jogosan szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan szakított a barátnőm?

Figyelt kérdés
A volt feleségemmel 8 hónapja váltunk el papíron, de már korábban szétmentünk. Viszont a lányunknak most volt a születésnapja, és erre az egy napra hazamentem, este végül lefeküdtünk a feleségemmel, ott aludtam, és reggel is volt még ez-az. Nagyjából egy éve nem feküdtünk le, ez csak amolyan “bónusz este volt”. Tegnap viszont áthozta a nejem a lányunkat, és megcsókolt, mivel nem tudta, hogy ott van nálam a barátnőm, mivel én nyitottam ajtót, de a barátnőm látta ezt, és kiborult, de nem azon a dühös módon, hanem szomorúan. Csak annyit mondott, hogy látja hogy még nem állok készen egy új kapcsolatra, érzi, hogy neki itt nincs helye. És a végén még annyit mondott, hogy csak azt gondoljuk végig, hogy egy 5 éves gyereket ezzel mennyire összezavarunk.

máj. 6. 10:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Mert szerinted talán nem? :D
máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem, dehogyis. Csak akkor lett volna jogos, ha előtte szexeltek egyet... Ez tutira nem komoly kérdés. Túl sok a túlzás benne.
máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Jogos. Te gyakorlatilag megcsaltad őt. Gondolom a szexet nem mondtad el neki. Ez az ex feleségeddel szemben sem volt fair viselkedés, ha ő nem tudott róla, hogy barátnőd van. Tényleg bezavarja a lányotokat.
máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
16%
A volt feleséged csókolt meg... Ez pedig nem a te hibád. De a barátnőd viszont csak ennyit látott hogy csókolóztok... Viszont lenne egy-két kérdésem:A volt feleséged mégis miért csókolt meg? Nem vagytok házasok. Miért engedted hogy megcsókoljon?
máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
95%
Azt hiszem hogy félre értettem a sztorit... Szóval a volt feleségeddel csináltad? Közben volt barátnőd? Szegény lány... De akkor miért is váltatok el a feleségeddel?
máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#5 egy párként nem voltunk jók, de szexuálisan mindig is passzoltunk. A jelenlegi barátnőm meg kevésbé volt benne az engem izgató dolgokban, kicsit ezért ő is hibás, hogy én is még mindig vágytam a feleségemmel való szexre.
máj. 6. 11:03
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Jogos? Ez a minimum. Viccelsz? Ha a barátnőd lefeküdne az exével az pedig másnap úgy keresné fel, hogy rögtön megcsókolja neked az mit sugározna? Én mondjuk azon is gondolkodtam, hogy te ezt most komolyan gondolod e amit kérdezel. Az érzelmi intelligenciád nagyon mélyen van az biztos ha neked ez egyáltalán kérdés amit feltettél.

4es, épp, hogy az ő hibája, hogy a volt felesége megcsókolja. Csak nem gondolsz másokat annyira butának, hogy nem tudják mi lehet mögötte vagy, hogy valaki nem jön rá, hogy nem a semmiből jön egy csók két elvált ember közt akik együtt töltötték az éjszakát?

Vicces lenne az egész ha nem lenne szomorú.

máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

"kicsit ezért ő is hibás, hogy én is még mindig vágytam a feleségemmel való szexre."

Ő nem hibás ebben. Átverted, amikor azt mutattad neki, hogy így jó neked.

máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Nevetséges vagy. Exférjem is mai napig ezt csinálja. Ölelgetni és csókolgatni próbál, ha találkozunk a gyerek miatt. Mi is az ágyban nagyon passzoltunk. És? Kötelező akkor le is feküdni?

Az új barátnőjét (aki mellettem szerető volt) meg nekem szidja. Gondolom neki meg engem szid. Gerincet azt valahol útközben elhagytátok, ha egyáltalán növesztettetek.

máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
#8 az ilyen gerinctelen férgeknek mindig a másik a hibás. Nem mosolygott rám szépen? Akkor rohanok máshoz. Ő is csúnyán nézett éppen? Akkor megyek vissza az előzőhöz, mégiscsak jobb volt. De azért a másik is egész jó. Nevetséges és undorító.... Tapasztaltam ezt....
máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!