Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért keresett meg engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresett meg engem a kollégám, miután felmondott?

Figyelt kérdés

Csak 2 hónapja voltam a cégnél, mikor ő felmondott. Keveset beszéltünk a munkahelyen, az idő alatt szimpi volt. Sokan vagyunk a cégnél és nem is voltunk közvetlen kollégák, így ez teljesen természetes volt.

Felmondása után megkeresett a facebookon, like-olta a képeimet és írt is nekem. Főleg munkáról beszélgettünk, de jól eldumáltunk. Később én is írtam neki. Belelendültünk a beszélgetésbe, megkérdeztem tetszem-e neki kíváncsiságból. Azt mondta, hogy nem mert barátnője van, de szivesen kávézna velem. Ettől az egésztől így lesokkoltam, nem reagáltam rá. Azóta még beszéltünk kicsit másról, de én már többet nem tervezek vele beszélgetni sem.


Mi járt a fejében? Miért keresett meg, ennek mi értelme volt?

Igen, létezik barátkozás is, de az nekem feltűnő, hogy konkrétan az ő felmondása után és én csinosnak mondott szingli N30, ő F30 .



máj. 5. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Félred.gós típus aki a kapcsolatát elvárja hogy fogadják el.
máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk, ha fel akar szedni, akkor nem értem miért mondta el, hogy barátnője van. Olyankor szerintem pont tagadni szokták. Meg inkább munkáról dumáltatok, ha érdekelnéd máshogy is, akkor ő fogja elvinni a témát más irányba. Lehet csak munkával kapcsolatos információt akart kihúzni belőled.
máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Lehet hogy a műhelyben hagyta a 13-as kulcsot meg a vizpumpa fogót...
máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2. Nekem akkor lett furcsa, mikor kimondta, hogy nem tetszem neki, mert barátnője van.

Innentől kezdve zavarodtam össze, hogy most mi ez az egész.

máj. 5. 14:20
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Azt érezteti hogy te örülj annak hogy ő veled szóba áll.


A bnőket azok nem tagadják le akik nyíltan keresnek csak szexkapcsit es nincs kedvük hülyíteni se a másikat mert semmi más nem kell a másikbol nekik.

máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem zavar, hogy logika abban nincs, hogy "nem tetszem neki, mert barátnője van"?? Azért mert valakinek barátnője van, nem blokkolódik le az agyában semmi, hogy ne tetszhetne neki más....


Szerintem ha te normális kapcsolódást keresel, akkor ne beszélj vele.


Már az gáz, hogy a kapcsolata mellett nincs jobb dolga mint ismeretlen csajnak írogatni, likeolgatni a képeit... Tiszta red flag az egész... Persze csak ha nem csak dugópajtit keresel, és mind1 neked, hogy van melletted valakije...


Nyilván hazudik, várja a reakciódat, hogy vajon bele mész e egy ilyen viszonyba is úgy, hogy alig tesz érte bármit, valódi kapcsolatra nem is számíthatsz.... Ez kell neked?

máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6# Valszeg valami taktika, azt mondja neki nem tetszik, a barátnője tetszik, így akarja rávenni a csajt, hogy nyomuljon ő, a férfi meg tetszeleghet a szegény elcsábított pasi szerepben.
máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Hát nem tudom, de lehet, hogy igazat mondott. Ha a barátnő tud rólad akkor meg pláne igaz. Azért nem mindegyik pasi hűtlen. Van aki tényleg csak barátkozni akar. Lehet másokkal is felvette a kapcsolatot aki szimpi volt számára.
máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Úgy látom a kérdező is mint tipikus nő ebbe a beszélgetésbe is bele lát mindent. Nem akar tőled semmit ezek szerint te akartál hogy ennyire sokkolt ez a kijelentés?
máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Barátkozni akart. Ennyi. Ennyire nehéz elfogadni, hogy nem tetszel neki, és csak beszélgetne?
máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!