Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan alakult ki nálatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakult ki nálatok a párkapcsolat az első randitől az összeköltözésig?

Figyelt kérdés
Pl. beszéltünk Tinderen, majd első találkozás egy kávézóban. Ott megbeszéltük, hogy találkozzunk még. Majd ....? Hova mentetek, hogy ismerkedtetek? Mi volt az "út" az összeköltözésig?
máj. 3. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tinderes randi egy pubban, másnap elhívott ebédelni egy étterembe. Heti 3-4 alkalommal találkoztunk utána. Fél év múlva hozzám közelebb keresett albit. Aztán egy év után nagyot akart emelni a tulaj a bérleti díjon, én meg mondtam, hogy akkor költözzön hozzám. Így történt.
máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem randiztam internetről, munkában ismertem meg, annyi volt a netes rész, hogy ráírtam valami miatt (nem együtt dolgoztunk, a nevét is ki kellett nyomoznom, csak látásból ismertük egymást), aztán elhívott, hogy menjek velük inni (fiatalok voltunk😃), utána randiztunk is kettesben, kb felváltva vagy a barátaival társas program vagy kettes randi, pár hónap után már nálam lakott. (Mivel állandóan nálam aludt, mert nekem volt albim, ő otthon lakott az anyjánál, így adta magát a helyzet.)
máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéve fb-n közös ismerős posztja alatt elkezdtünk beszélgetni, még azon a héten találkoztunk (nem randi miatt, hanem a poszt kapcsán kiderült, hogy megvan neki vmi, amit én keresek, és kölcsönadja). Megláttuk egymást, mindkettőnkbe mintha villám csapott volna, olyan érzés volt. Elkezdtünk beszèlgetni, majd megkérdezte, hogy nem mennék-e el vele vacsorázni? Úgyhogy beültünk az autójába, elmentünk a város másik felébe, megkajáltunk, aztán hazavitt. 3 nap múlva rám írt, hogy elmennék-e vele koncertre? A koncert után már nála aludtam, és egy héttel később össze is költöztünk.
máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
És még azt mondják egyesek, hogy a szerencse/véletlen szerepe elhanyagolható, nem számít... Hát tessék elolvasni a 4-est. Meg még annyi ilyen és "ilyenebb" sztori van.
máj. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szinten tinder. Egy hónap után tudtunk személyesen találkozni a covid miatt, addig naponta órákat beszeltunk videohivasban.

Utána kb naponta kétnaponta egymásnal aludtunk (akkor meg otthon laktunk),négy hónapja voltunk együtt, amikor elkoltoztem otthonról aztán ő is oda költözött az albiba, amit béreltem. Azóta 2,5 év telt el.

máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, sehogy.


39 f incel

máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!