Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adjak még neki esélyt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak még neki esélyt vagy szakítsak?

Figyelt kérdés
Három hete járok egy sráccal, jól érzem magam vele, vonzó külsőre, intelligens is, és a szex is jó vele, de nem vagyok belé szerelmes, és azt érzem, hogy nem is leszek. Elég férfiatlan egy-két dologban, például nem tudott múltkor felfúrni egy polcot, talán ez az, ami zavar, nem érzem benne a férfi erőt. Viszont tény, hogy nagyon szeretek vele beszélgetni, jó hozzábújni, és az ágyban is odaadó nagyon. Ti adnátok még ennek esélyt vagy szakítsak? Az a baj, hogy 38 éves vagyok, nem huszonéves, hogy sokáig húzzam az időt.
ápr. 26. 20:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Szakíts vele, mert megérdemelne egy normális barátnőt, aki nem te vagy.
ápr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Nos Drágám, az a baj, hogy ennyi idősen itt tartasz...

Ha lenne önismereted, belátnád,hogy itt nem a qrva polc a probléma, hanem hogy nem vonz a pasas úgy igazán. Feleslegesen pazarlod a saját idődet.

ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ugyanezt írtam, a polc csak zavar, a probléma, hogy hiába érzem jól vele magam nem vagyok belé szerelmes.
ápr. 27. 14:23
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
#13, Szerelmet ne várj, ha korábban ahhoz nem mentél hozzá, akibe szerelmes voltál, akkor érd be szeretettel, megbecsüléssel, kedvességgel, bizalommal, őszinteséggel, biztonsággal. Ha nem, akkor 10 év múlva olyannal fogod beérni, akitől ezeket sem kapod meg, vagy maradsz egy nagyon sikeres szingli.
ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
Ne maradj vele ugyanis nem szereted, a jövőben sem fogod megszeretni.
ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!