Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha egy férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy férfi azt mondja egy nőre, hogy cuki?

Figyelt kérdés
Van a baráti társaságunkban egy férfi , aki a hátam mögött áradozott egy közös ismerősünknek arról, hogy milyen hihetetlenül cuki vagyok (ezekkel a szavakkal mondta). Gyerekesnek tarthat, azért cukizott le (idősebb nálam), vagy csak kedvesnek tart? Van rá esély, hogy bejövök neki?

ápr. 24. 09:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
20%
#20 Pedig én kifejezetten szeretem a közepén kinyitni a könyvet. :D
ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
31%

19.


Nagyon jól hozod a figurát, vagy ügyes troll vagy, vagy kivételesen nagyon sikerült eltalálnom valamit. (Éljen)

ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Bocsi, 19-nek ment. 21-es vagyok. :D
ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
77%

Hát persze, hogy magamra vettem. Ugyan hogyan másképp is lehetne? Felületesek az emberek, kinézet alapján döntenek valakinek a személyiségéről. Ez olyasmi mintha valakinek kislányos/kisfiús arca van és akkor rögtön azt gondolják, hogy milyen tutyimutyi lehet.

Vagy valaki nem mosolyog mint a vadalma állandóan és akkor már biztosan durva pokróc, valaki nagyon jól néz ki tehát tutira érzéketlen és még sorolhatnám.

Más, bárki felveszi hogyha mindenfajta ismeretség nélkül elkönyveli a másik, indok nélkül bunkó hozzá.

Mármint nem itt hanem a való életben hogyha még esélyt se adnak neki.

Az incelek azért nyígnak, egy pár sikertelen nő szintén.

Erről szól az élet.


Valamilyen mértékben titeket is minősít, bizonyítja hogy egy darab/pár darab törpe viselkedése mennyire mélyen hatással van rátok.

Ez a szórakoztató benne.

ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
29%

#24 Azt egyébként én személy szerint elismerem, hogy vonzónak találom a pici törékeny nőket. De ennek a személyiségükhöz nincs semmi köze, csak tetszik maga a látvány. :D


Viszont azt be kell látnod, hogy minden embernek számít a külső, még neked is. Te sem lennél olyan férfival kapcsolatban, akit nem tartasz vonzónak egyáltalán. Ha nincs fizikai vonzalom, akkor abból sok minden lesz, de hosszú távú egészséges kapcsolat biztosan nem.


Az előítéletesség egy másik történet. Azon elég erősen lenne mit változtatnia a társadalomnak. Viszont ez ugyanígy igaz azokra is, akik szemben valaki előítéletes. Ha 3 fogú Józsi odamegy a modell Katihoz, hogy megismerkedne vele, Kati pedig szépen elkezd vele beszélgetni anélkül, hogy egyből közölné, hogy esélye sincs semmire nála, majd ez csak később derül ki, akkor Kati k--ának lesz minősítve, mert mit képzel magáról a ribi. Nah így születnek az incelek. :D

ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
30%

24.


Te magad kezdtél el rögtön a testi adottságaidra hivatkozni, nem más. Sajnos ez jól mutatja, hogy vissza is élnél ezzel, amint lehetőséged adódik rá.

ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
71%

Én csak leírtam a saját tapasztalatom az emberekkel/férfiakkal. Nem írtam, hogy tetszik amikor kapom azokat a "bókokat" de hát persze biztosan másnak se tetszik hogyha én felszínes vagyok időnként, természetesen én is olyan vagyok, nem veszem ki magam az egészből.


De vannak árnyalatok, különbség, hogy valakinek a szemébe mondott, hogy nem gondoltam volna rólad, hogy amilyen törpe/pici vagy olyan nagy az egód/szád, vagy azt mondja, hogy tetszik amilyen vagy.


És amit itt leművelt egy pár válaszoló azzal egyenlő akik beszólogatnak az életben igazság szerint ok nélkül.


Én nem tehetek róla, meg a világon több millió törpike nemtől függetlenül arról, hogy a sors összehozta őket allatomosakkal.


Hogyan lehet az embereket egy kalap alá venni amikor semmi közük azokhoz a személyekhez akik bántották őket? Nevetséges.


Példának okáért aki hisz az ezotériában és együtt volt Vízöntővel már az életben nem lesz egyetlenegyel se csak azért mert Vízöntő.


Vagy kibabrált vele jómódú/szegényebb és akkor az összestől két lépés távolságot tart, rühelli őket.


Szerintem ez abnormális gondolkodás és viselkedés, de jó... Én vagyok az allatomos törpikék elnöke. 🤡

ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
(Alattomos*)
ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

27.


Vicces, ahogy háborogsz.


Ez a felesleges őrjöngésed eléggé azt mutatja, hogy bizony van igazság a korábban elmondottakban, különben csak legyintenél rá.


Férfiak is mindig durrognak a magasság témán, de most látszik, hogy a nők se jobbak semmivel.

ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Aha, te beszélsz amikor normálisan válaszoltam?


Mivel ártottam én neked? Azzal, hogy törpe vagyok? Hagyjad már.


Mélyen az agyadba van ivódva az előítélet és akkor kiadod én rajtam fölöslegesen.


A nicked se semmi, frusztrált, boldogtalan vagy, magányos farkas.


Kajakra mondom, hogy pazarlod az időd velem és a többi törpikével is akik személy szerint téged nem sértettek meg.


Ideje lenne túl lépned a sértettségen és inkább másképp gondolkodni.


De hát ez a te életed, ha neked jó frusztráltként élni akkor folytasd tovább.

ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!