Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek hív el randira, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek hív el randira, ha utána eltűnik és órák múlva válaszol?

Figyelt kérdés
Mi értelme van ennek? Ráadásul ő írt rám, folyamatosan bókol meg kedveskedik. Szóba került a találkozás , de eltűnik órákra. Ha meg nem tetszem neki, minek bókol és ír rám? Csomó nőt lájkolgat és követ közösségi oldalakon. Hogyan kell kitűnni a többi nő közül üzenetben, hogy eljussak a randiig?

dec. 20. 15:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
34%
Jol kell kinezni.
dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem. Elhívott randira. Megvan a hely és az idő? Vagy mit kellene még írni?
dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%

Hogyan kell kitűnni a többi nő közül


Sehogy. Én nem akarnék lenni az első az ezerből. Én az egyetlen akartam lenni, nekem más felállás nem felel meg. Te is keresd meg a büszkeséged, mert láthatóan nem érdekled őt.

dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

#2 Nincsen, megkérdezte, hogy mihez lenne kedvem, leírtam, de ez 3 órája volt.


#3 ha nem érdeklem minek ír egyáltalán?

manapság nagyon nagy a húspiac , így nehéz az egyetlennek lenni, mindig is lesz konkurencia

dec. 20. 15:52
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne fárasszátok már egymást ezekkel. Majd ír, ha akar. Ha nem, akkor hagyd.
dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Próbálok nem rástresszelni, csak már kezd elegem lenni, hogy mindig ez van. El se lehet jutni már a találkozóig, nem tudom mit csinálok rosszul. Érdekel a pasi, kedves vagyok, kérdezek..
dec. 20. 15:57
 7/37 anonim ***** válasza:
78%
6. Nem lehet, hogy pl. dolgozik?
dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Hát benne van a pakliban, de szerintem 3 óra alatt tudott volna egy üzit dobni például a szünetben, ha nagyon akarna. Na mindegy
dec. 20. 16:01
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nem görcsöl rá ennyire , mint van saját magánélete még csak nem is laktok együtt , de már most azt várod el, hogy legtöbb idejét rád szentelje basszus :D
dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
87%
Baromira nem : Én ha dolgozok és veled ismerkednék akkor sem dobom el a munkát a kezemből , hogy chateljek veled mert a munka fontosabb , mint , hogy kockáztassam az egészet és kirúgjanak csak azért mert neked ennyire igényed van rá, képzeld reggel óta nem beszéltem a párommal mert dolgozik : gondolom nagyon sok feladatot kapott ahol megterhelő másra koncentrálnia, így én csak plusz idegességé tenném a munkáját ha nem hagynám dolgozni , mondjuk mi együtt élünk , de akkor sem beszélünk egymással olyan sokat mert megvan a saját kis dolgunk nem logunk egymás nyakában csak ha mindketten ráérünk , még ha együtt lakunk akkor is csak akkor beszélünk ha nem dolgozik vagy tanul egyikünk sem itthonról
dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!