Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tisztaznatok a fiúval a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztaznatok a fiúval a helyzetet, ha ő randi óta nem keres?

Figyelt kérdés
2 találkozóm volt egy sráccal, aki el-el tunedezik, de fél évig udvarolt. A második randink óta napok óta nem keresett, de élőben azt mondta, hogy komolyan gondolja és élőben nyomul, mint az állat. Nekem ez az egész már megalázó, hiszen egy sort se ír két találkozó között. Úgy voltam vele, hogy eltűnök a maradék meltosagommal, viszont az sem tűnik jobb megoldásnak. Szerintetek ebben az esetben írhatok neki én nőként egy levelet, amiben ezt letisztazom? Nem tudom egyszerűen, hogy mi van a háttérben, van-e valakije vagy ilyesmi, de rosszul esik, hogy ennyi időt elvesztegettem valakire, aki egyszerűen csak eltűnt.
2023. júl. 24. 11:39
 1/4 anonim válasza:
23%
Igen, mindenképp
2023. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Lefeküdtél vele?
2023. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Igen, megérdemelsz tisztázást. Ha meg erre se képes, akkor tudni fogod, hogy semmit nem veszítettél.
2023. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint férfi írom: hagyd a fenébe. Keress egy olyan fickót, akit legalább annyira érdekelsz, mint téged ő.
2023. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!