Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondtatok már le programot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtatok már le programot a menstruációtok miatt?

Figyelt kérdés
Hamarabb jött meg a vártnál és egy elég hosszú út van betervezve. Viszont nagyon nyűgös vagyok a mensim miatt, erős is ilyenkor, tehát sűrűn kell mosdóba járnom. Étvágyam is alig van, cserébe hányingerem annál inkább. Teán élek az első 2 napban jóformán. Legszívesebben lemondanám a programot, csak nem akarok senkit megbántani. Meg nem beteg vagyok, csak egy állapot, de szívesebben pihennék a hosszú út helyett.
2023. febr. 17. 23:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%

Igen, ha nem ertik meg, eleg gazak. Ne massal torodj, magaddal

Es en eleg szarul szoktam lenni,ha mentsrualok….szoval hiaba nem betegseg, radfer a pihenes

2023. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Persze. Gondolom, nem kell orvosi igazolás, hogy lemondhass egy programot. Tök mindegy, miért, egyszerűen nem szeretnél menni. Én elve egy csomó programot nem szervezek olyankorra, de jártam már úgy, mint te, hogy mégis úgy jött ki. Már sokkal jobb a helyzet, de fiatalabb koromban nekem is nagyon durva volt. Sajna, előfordult olyan is, hogy a lehető legrosszabbkor jött meg korábban és olyan programot kellett végig csinálni, amit nem mondhattam le(munka), hát, nem az volt életem hete.😕
2023. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%

Nekem már valószínűleg nem fog megjönni (utóvérzés féle van, csak alig-alig.) Elértem a változókort.


Szép is lenne, ha az új kapcsolatomban nem tudnék együtt aludni végre a férfival...

2023. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Én még úgy is igazítom a programokat ha lehet a menstruációhoz, hogy különösebben nem vagyok tőle rosszul. De nagyon kényelmetlenül érzem magam, hogy folyton aggódni kell, hogy tudjak cserélni, meg nem is olyan kényelmes cserélni mint itthon.
2023. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem lenne lehetosegem normalisan cserelni, meg aktivabb program, akkor lemondanam. Nagyon szarul nem szoktam lenni, altalaban nekem egy Cataflam szokott segiteni, csak az elso 2-3 oraban vagyok szarul. De pl turazni meg ilyenek nem mennek el. Egy lazabb varosnezes meg beleferne, hiszen ott van lehetoseg mosdot keresni.

De ha ilyen ket napig szarul levos lennek, akkor ja, barmit lemondanek.

2023. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Ilyenkor jobb is lemondani, mint elcseszni a programot az egész napos szarul levéssel, amire ráadásul szinte hatásod sincs. A másik legyen megértő ebben, a te dolgod a megfelelő kommunikációja a dolognak.
2023. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Amikor megvan mindig nagyon görcsölök, fáj is és szarul is érzem magam. Inkább elhalasztom a programot, merz így nem tudnám jól érezni magam és nem is vagyok ideális tátsaság.
2023. febr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
Igen, ezért is megváltás, mióta fogamzágátlót szedek, úgy tolom ide-oda a menstruációt, ahogy akarom
2023. febr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
Attól függ hogy már rég tervezett program-e, vagy vmi spontán kirándulás. A rég tervezettet nem mondom le, veszek be fájdalomcsillapítót, és úgy el vagyok.
2023. febr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Én minden további nélkül lemondanám. Ha nem vagy jól, nem vagy jól, tök mindegy, hogy ez betegség-e vagy állapot.
2023. febr. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!