Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ha pont aznap jönne meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha pont aznap jönne meg a menstruációtok amikor mennétek randizni, vagy ott alvósra visszamondanátok a randit?

Figyelt kérdés
Most ezt hogy lehet szépen közölni? Még nem tudom elmenjek vagy inkább ne.. nem is feltétlen randi, ismerkedünk.
2022. dec. 18. 07:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Én elmennék. Ha csak ismerkedtel úgyis, és nem lesz szex, nem fog összedőlni a világ..

De amúgy máskor is fogsz menstruálni, és akkor se állhat meg az élet. 😁

2022. dec. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Randizni elmennék, ha az első szex az ott alvás, akkor nem, később ez sem lehet probléma.
2022. dec. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy amúgy lenne szex.. de csak nála lenne a találka, ha most előre közlöm azt hiszi arra készülök.. szóval az sem jó.
2022. dec. 18. 07:54
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Ne közöld előre ezt. Nem ezen fog múlni az ismerkedésetek, ha meg igen akkor azért nem is biztos hogy kár.
2022. dec. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

A menstruacio nem betegseg.

Ha megvan attol is lehet bármit csinalni. Nem is érteném.

2022. dec. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Minek közölni?
2022. dec. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem akarsz szet,nem mesz fel lakasra vagy wellness hotelbe!!! Keruld a visszautasitasos szitukat.

N

2022. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Eleve első randin, valamirevalo nő, nem adja oda magát! Tehát teljesen mind1! Maximum látja, hogy tobbszor mesz ki mosdoba
2022. dec. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
"ha most előre közlöm azt hiszi arra készülök.. szóval az sem jó." És ha azt hiszi, arra készülsz, az baj? És ha ő arra készül, az baj? Az baj, ha ő se és te se tudjátok még, hogy magatok mire készültök és a másik mire készül? Ez olyan...játszmázós. :( Egyáltalán nem lehet ezt megbeszélni szavakkal? Mi az oka annak, hogy nem tudod megmondani neki: nem tudom, te a mai randin/együttalváson szexet akarnál-e, de én mentruálok, nem fog menni. Vagy: nem tudom, te már szexelnél-e velem, de én még nem/én is már igen. Stb. És akkor nincs ez a kínzó probléma meg kerülgetés. Az érzéseidet, szándékaidat szégyelled előtte, vagy a menstruációd? Miért nem tudod vele nyíltan megbeszélni?
2022. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
#10 Ezt azért elég kínos egy olyan pasival megbeszélni, akit jóformán nem is ismerünk. Mindenképp jobb lenne nem a lakásán találkozni.
2022. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!