Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha nyáron egy félmeztelen helyes férfi leszolítana titeket az utcán?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan dicsérik az alakom, és arra gondoltam hogy nyáron félmeztelen fogok csajozni az utcán. Pl egy szexi sportnadrág, sportcipő, Axe illatosító kombóval próbálnám meghódítani a nőket. Ha még pluszban meglátják a moderáltan kidolgozott, sportos férfi idomaimat akkor jobban elkábúlnak tőlem.

2022. nov. 11. 17:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Aha... Értem én, hogy ez egy troll kérdés, de akkor is. A félmeztelen embereket nyáron is igénytelennek, vagy elmebetegnek tartom már messziről.
2022. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Megmondanám, hogy menjen vissza az építkezésre!
2022. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolom. Miért baj ha nyáron a 35-40 fokban félmeztelen az ember? Ha pedig jó testem van akkor nem értem miért igénytelen.
2022. nov. 11. 18:01
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Szép test ide vagy oda, én megkérdezném miért nincs rajtad póló.... Mit válaszolnál? Hogy éppen fel akarsz szedni? :)

Ezt tényleg így gondoltad?

2022. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
Ha tetszene, akkor örülnék.
2022. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Már ott kiábrándító lenne, hogy félmeztelen.
2022. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
4: Azt mondanám hogy nagyon melegem van, és még csak nem is hazudnék. 🏄‍♂️
2022. nov. 11. 18:28
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Az utcán elég tré. Strandon már elmegy. De ez még mindig kevés.
2022. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
19%
Annyira mesterkéltek ezek a válaszok. A való életben senki nem kifogásolná, hogy félmeztelen vagy.
2022. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

9

Persze...10 év múlva már mindannyian úgy rohangálunk majd kint.

Ez semmi ahhoz képest, hogy a szexuális beállítottságunkat is kitesszük a kirakatba.


Illem, protokoll? Miért is keresnénk, ha az erkölcs és etika is ismeretlen fogalmak?

2022. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!