Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok akik elég felszínesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik elég felszínesnek hogyan tudnak mindig párt taláni, viszonylag hosszú időre?

Figyelt kérdés
Sokan meg nem találnak senkit pedig teljesen normálisak.
2022. aug. 6. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem, akkor itt ebben a kontextusban "felszínes" = igényes, vonzó személy és a "teljesen normálisak" = szociális analfabéták, ugye?
2022. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Aki csak teheti külső alapján választ, ez nem felszínesség, hanem így vagyunk kitalálva.

Senkit nem érdekel milyen ember vagy, ha a külsőd nem felel meg az ideálnak, ez van.

2022. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1#:Én az ellentéte vagyok, mert bár a "felszínesek " közé tartozom, nagyon nehezen találom a párom, mert sajnos túl sok elvárásom van belsőleg.


29/F

2022. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Pont azért mert felszínesek. Az ilyen emberek mindig könnyebben alakítanak kapcsolatokat, akár baráti, akár szerelmi. Csak egyik sem valós.
2022. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye az megvan, hogy a szép emberek között is vannak jófejek, viccesek, intelligensek, hűségesek?

Ezt ne úgy képzeld el, hogy aki szép az egy rohadék, aki pedig csúnya, az a világ legjobb emnere.


Nyilván mindenki arra törekszik, hogy olyan emberrel legyen, aki kívül-belül megfelel neki.

2022. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem görcsölnek rà
2022. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is megkaptam többször az oldalon, hogy felszínes és buta vagyok. Holott szerintem azok, akik mondják, betegek és kicsit sem normálisak.

Talán azon a tájékon kellene nézelődni, hogy biztos jó-e a "normálisra" adott definíciód.

2022. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is annyira felszínesek, na ehhez mit szólsz?
2022. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

Aki felszínes, általában jobban ad a külsejére és elég is neki annyit nyújtani. Ha megnézem a környezetem, akkor jellemzően a buta és/vagy felszínes emberek kapcsolatai tök jól mennek. Egyszerűen nincs igényük szellemi pluszra vagy ilyesmi.

(Persze, ez már megint egy olyan kérdés, ahol a válaszolók többségének annyi van az agyában, hogy szidjon valakit. Most épp a kérdezőt úgy, hogy fél másodpercet nem szánnak a kérdés átgondolására. Mondjuk, így érthető, hogy a naponta támadó, lepontozó többség miért van "jó" kapcsolatban.)

2022. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minél felszínesebb vagy, ez annál könnyebb. Te úgy írod a kérdést, mintha annál mehezebb lenne.
2022. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!