Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 31 éves, csúnya, szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves, csúnya, szegény férfiként milyen barátnőm lehet?

Figyelt kérdés

Külső : 1-4/10 pontosra taksálnak általában a nők, nagyon ritkán 5. S általában az az egyöntetű vélemény hogy ronda vagyok.

Nincs karrierem, éhbérért kell dolgoznom.


Milyen barátnőm lehet? Eddigi tapasztalatok :


20 előtt meg környékén még viszonylag magas (mondhatni irreális) igényeim voltak, csak a szép lányok tetszettek. Utólag visszagondolva nevetséges voltam. Teltek az évek, elkezdtem lefelé adni a szintet, észrevettem az átlagos kinézetű nőket is. Ők is elhajtottak.

Az utóbbi 4-5 évben már a kifejezetten ronda nőkre is rámegyek, de azok is elhajtanak.

S akkor most jönne az utolsó lépcsőfok, az elhízott ronda nők.


Bele kell mennem ebbe hogy lehessen barátnőm?


Egyetlen "komolyabb" kritérium azért végig maradt : vénlányokat nem akarok barátnőnek. Tehát csak nálam fiatalabb vagy max. velem egykorú nő jöhet szóba.


2022. jún. 3. 15:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Balázska.

Az évek során,mialatt itt kommenteltél nem egy ember mondta neked,hogy tedd le a piát és szerezz normális szakmát és akkor nagyobb az esélye hogy lesz barátnőd.

Ezek közül mit valósítottál meg hogy jobb életed legyen?

2022. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

A piát lényegében szinte teljesen elhagytam. Erre büszke is vagyok. Diplomát nem tudtam szerezni, de még szakmunkás bizonyítványt se.


De őszintén szólva ha azért nem kellek egy nőnek mert túl keveset keresek, igazából nekem nem is kellene az a nő, számító cafka.

2022. jún. 3. 16:00
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya és szegény barátnőd lehet.
2022. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mamahoteles vagy?
2022. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4: Jelenleg anyuékkal élek igen.
2022. jún. 3. 16:04
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, szerintem ilyen a paraméterekkel, a te korodban... Semmilyen barátnőd nem lehet. A nők azért nem akarnak annyira görcsösen párt találni, hogy beérjék veled (még a csúnya nők sem)
2022. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
30+-os, csúnya és szegény barátnőd.
2022. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
Mindenkinek a saját szintjén lehet nője, amit pedig az ember külseje határoz meg. Teljesen mindegy mennyit keresel és hol laksz. Külső számít. Börtönben ülő férfiak is házasodnak... Nők hazudoznak össze-vissza, de a külsőn kívül más nem számít. Külsőre saját szinteden levő nőd meg annyi lehet, amennyit csak akarsz.
2022. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Noren1989 ***** válasza:
81%

Bazsi, a helyzet az, h a külsőd a legjobb napodon 3as.


Vélhetően nem csak a mi köreinkben produkàlod alul magad, de minden màs helyen is.


Kezdjél el rendes helyen dolgozni, függetlenedni.


Esetleg mozogj, hagyd el a piàt, de ne ezzel a dumàval: Héj béjbi, letettem a poharat...kerek 5perce.

2022. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem az számít, hogy a nők hány pontosra értékelnek, hanem hogy talalj olyan nőt, akinek 10 pontos vagy, legyen benned valami, amit lehet értékelni. Ha szüleiddel élsz, nem vagy önálló, nem csinálsz semmit, függő vagy, nem vagy hajlandó tenni a saját boldogságodért, akkor más se kimenteni a nyomorodból. A 30 feletti nők nem gyereket keresnek párnak, hanem olyan személyt, akivel gyereket tervezhetnek.
2022. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!