Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyi eselyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi eselyem van egy olyan pasinal, aki szemezik velem, mosolyog ram, probalt is beszelgetest kezdemenyezni de en valami hulyeseget valaszoltam es szinte menekultem elole?! Szerintem tudja hogy o tetszik nekem.

Figyelt kérdés
En nem vagyok biztos abban,hogy tetszek e neki, eleg kiismerhetetlennek tunik. 8 ev van koztunk, halak ferfi es halak no.

2021. febr. 18. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Decukiii! :)
2021. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A horoszkóp miért releváns a kérdésben?


Amúgy pedig beszélgessetek még párszor, majd kialakul valami. Vagy pont nem - de az is jobb, mint ez a kétely, nemigaz?

2021. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!