Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha ismerkedünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ismerkedünk és megjegyzéseket tesz ram?

Figyelt kérdés

Már többször randiztunk és múltkor megkaptam,Hogy felszedhetnék pár kilót mert elég vékony vagyok. Ha nem tetszik neki az alakom akkor miért nem áll egyszerűen tovább?

Meg olyan is volt, hogy a ruháimra is megjegyzést tett.(h&m, zara, bershka, tally ) csak mert neki ezeknél sokkal drágábbak vannak és szerinte nekem is kéne pár olyan.


2019. dec. 18. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Lapát!
2019. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hellmano ***** válasza:
97%
Bunkóság ismerkedési fázisban ilyen megjegyzéseket tenni. Szóval a helyedben megmondanán neki "te öntelt pö...cs mit képzelsz magadról"
2019. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom o tokeletes.

Legkozelebb szolj vissza neki, hogy neki mit kellene valtoztatnia.

2019. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem hagytad rögtön ott? Csak nem valami olyan oka van, hogy "dehát olyan macsó" vagy "dehát olyan jóképű" vagy "dehát olyan sármos" vagy ilyesmi?!
2019. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek puccos ruhák. Nem hordok ilyen márkás cuccokat férfiként. Lapát.
2019. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neki gondolom ez kínais kategória. Bár ő 35 én meg 20. Sajnos jobbra nincs pénzem.
2019. dec. 18. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

15 évvel idősebbel randizol. Hát ez nagyon értelmes dolog a részedről...


Aki ráadásul gazdag is...


Trollkérdés vagy a szokásos mese?

2019. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
miért randizol te 35 évessel? CSak dugásra kellesz neki, max pár hónapos kapcsolatra. Te tudod. De aztán ne sírjál itt a gykn!
2019. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem direkt csinálja. A Pua irodalom ezt úgy hívja, hogy önbizalom letörése vagy hogy.
2019. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy önmagadért szeret. Emberileg ő sem lehet nagy szám, tul. a pénzén meg s*zar drága ruhái lehet az összes értéke amit fel tud mitatni a pali, - ami lássuk be, - szánalmas.
2019. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!