Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, hogy engem válasszon?

Figyelt kérdés

Szóval a szituáció, a barátnőm szakított velem 2 hónapja,

1 évig voltunk együtt, a vége fele elég sokat veszekedtünk. de igazából ő szakított hirtelen felindulásból.

A kapcsolatunk elején elég sokat beszélgetett az exével, ugyanis ők szakítottak 2 év után, és rá 3-4 hónapra jött velem össze a volt barátnőm, akkor megkértem hogy tiltsa le az exét, és fejezzék be a kommunikációt mert engem zavar.

A lány megtette viszont most szakításunk után 1 hónapra rá, kiderítettem, hogy újra beszél az exével, és igazából megbánta a vele lévő szakítást, és újra kezdené vele, viszont a volt barátja nagyon úgy tűnik, hogy nem akarja újra kezdeni vele, és a lány vele is kommunikál elég érdekesen.. meg nekem is csapja a szelet, viszont ahogy írtam az elöző exe nem nagyon nyit a lány felé, de a lánynak ő volt mindig a "igazi

nagy szerelme" most a helyzet, hogy nekem is csapja a szelet, meg az előző exének is.. én nagyon szeretem őt, és vissza szeretném kapni, csak szerintetek mit kéne csinálnom? vagy mit lehetne tenni, hogy belássa, hogy az előző exének nem igazán kell, de ő nagyon úgynézki hogy nem akarja elfogadni, viszont nekem mondogatja, hogy szeret.. és hogy még van rá esély a jövőben, hogy újrakezdjük, hozzáteszem tegnap eljött hozzám, és lefeküdt velem.. de az exével 1 hónapja beszél, és randira hívja a csávót, viszont a csávó szinte mindig lekoptatja, de napi szinten beszélgetnek, és van hogy elég bensőségesen... lehet hülye vagyok, de úgyérzem akárhogyis van esélyem még visszakapni őt.. csak alahogy rákéne döbbenteni, hogy az exének, akit ő a "nagy szerelmének tart" nem igazán akar tőle már semmit, szerintetek? mit lépjek? csináljak valamit?

tudom hogy a lány érez írántam még, ez biztos, viszont az exéhez is ragaszkodik, és most úgytűnik ketten vagyunk versenyben.. tudom szánalmas, de akkor is szeretem :)) tudnátok adni pár jó tanácsot, hogy tudnám vele éreztetni, hogy gondolkodjon már, és vegye már észre hogy nem kell a másiknak.. én nekem viszont nagyon fontos, persze bonyolult a story, mert ugye személyesen ezt nagyon nem komunikálhatnám felé.. tehát valahogy "okosba" kéne megoldanom :D Köszönöm a tanácsokat. én 23F, a lány 22 éves.



2019. febr. 23. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Azért nyomul az exére, mert szarik rá. Te varrd le amikor úgy van, aztán ne foglalkozz vele, míg nem kezd konkrétan rád nyomulni.

32/f

2019. febr. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Tini kategória.Nem gondolod hogy a saját korosztályodban jobb tanácsokat kapnál?
2019. febr. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolótól kérdezném, hogy ezt hogy érted?

Gondolod van esély, hogy újra rám nyomuljon?

Sajnos ő tényleg úgy gondolja hogy neki az első exe az "igazi".. és kezdem úgy érezni, hogy csak bűntudatból akar velem lenni, hogy a lelkiismeretét nyugtassa, hogy engem nem szeretett annyira mint az exét... de lehet rosszul gondolom

2019. febr. 23. 02:32
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Úgy, hogy téged "szeret", de nem vagy érdekes, mivel pedálozol utána. Az ex meg nem, így (még) érdekes. Vegyél vissza egy kicsit, aztán te is érdekes leszel megint és akkor esélyed is lesz talán. Ha meg esetleg nem, akkor annyival hamarabb le lett zárva és léphettek tovább.

32/f

2019. febr. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok a betű kevés az értelem.

Ezt az egész káoszt hagynam, tovabblepnek.

2019. febr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!